نماد آخرین خبر

قهر مسی با جرارد پیکه؛ چرا پشتم در نیامدی؟

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
قهر مسی با جرارد پیکه؛ چرا پشتم در نیامدی؟

ورزش 3/ ال چيرينگيتو مي‌گويد رابطه ليونل مسي و جرارد پيکه در بارسلونا پرتنش است و مسي هنوز پيکه را به دليل حمايت نکردن از او در درگيري‌اش با باشگاه نبخشيده.
ادواردو ايندا روزنامه‌نگار مشهور اسپانيايي در برنامه تلويزيوني پربيننده ال چيرينگيتو اعلام کرد که رابطه دوستي قديمي بين ليونل مسي و جرارد پيکه دو نفر از وزنه‌هاي مهم بارسلونا اين روزها شکرآب است و مسي هنوز پيکه را به دليل آنچه عدم حمايت او در جريان درگيري مسي با باشگاه مي‌داند نبخشيده است.
ايندا در صحبتهاي ديروز خود در ال چيرينگيتو گفت: " ماجراي تابستان امسال در بارسلونا مثل يک سريال ملودرام تلويزيوني بود که البته مسي در آن اشتباه کرد. مسي در طول ماجرا منتظر بود که بازيکنان بارسا از او حمايت کنند و پشتش بايستند. روزها يکي بعد از ديگري گذشت و حمايتي در کار نبود. البته بازيکناني بودند که به صورت مستقيم يا غيرمستقيم خودشان را در صف ستاره آرژانتيني قرار دادند".
ايندا در ادامه صحبتهايش گفت: " ولي مسي بيشتر منتظر حمايت نماد بارسلونا جرارد پيکه بود. حمايتي که هرگز از راه نرسيد. همين باعث شد رابطه مسي و پيکه کاملاً تخريب شود. مسي پيکه را به دليل عدم حمايتش نبخشيده. حمايت پيکه که يکي از کاپيتانهاي بارسا و يکي از ستونهاي تيم است براي مسي خيلي باارزش بود. لئو از اين بابت خشمگين است چون انتظار داشت پيکه مستقيماً يا دست کم به صورت غيرمستقيم پشت او در بيايد".


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره