نماد آخرین خبر

سهیل مهدی: همه‌چیز را برای شروع لیگ در نظر گرفتیم

منبع
ايسنا
بروزرسانی
سهیل مهدی: همه‌چیز را برای شروع لیگ در نظر گرفتیم

ايسنا/ مسئول کميته مسابقات سازمان ليگ فوتبال ايران گفت: همه چيز را در نظر گرفتيم تا تاريخ آغاز ليگ برتر را مشخص کرديم و اميدواريم پرسپوليس از همين فرصت کوتاه هم استفاده کند.
سهيل مهدي درباره امکان تغيير زمان شروع ليگ برتر و صحبت‌هاي يحيي گل محمدي در رابطه با خستگي بازيکنانش اظهار کرد: همه چيز را در نظر گرفتيم تا تاريخ آغاز ليگ برتر را مشخص کرديم و سعي مي‌کنيم به نفع همه تيم‌ها کار کنيم. مي‌دانيم پرسپوليس خيلي به زمان بيشتري نيازمند است و ما هم تا آنجا که راه داشته است فضا، امکانات و شرايط را ديديم. اميدواريم پرسپوليس هم از اين فرصت کوتاه استفاده کند.
او ادامه داد: اميدوارم مثل هميشه باشگاه‌ها به ما کمک کنند چراکه برنامه و وقت ما هم کم است. سال آينده سال جام جهاني است و بايد ليگ را زود تمام کنيم و ليگ فصل آينده را هم زودتر شروع کنيم.
مسئول کميته مسابقات سازمان ليگ فوتبال ايران در خصوص مدت زمان شروع تا پايان ليگ بيستم گفت: اين مساله را بعد از قرعه کشي اعلام خواهيم کرد. ان‌شاءالله داريم فضا و برنامه‌ها را براي برگزاري ليگ آماده مي‌کنيم. بايد کل فيفادي‌ها، تعطيلات رسمي و غير رسمي و برنامه‌هاي تيم ملي را ببينيم و بعد در اين خصوص تصميم گيري کنيم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره