نماد آخرین خبر

واکنش ذوالفقارنسب به خیانت داخلی‌ها

منبع
فارس
بروزرسانی
واکنش ذوالفقارنسب به خیانت داخلی‌ها

فارس/ بيژن ذوالفقارنسب درباره تحرکات عجيب برخي افراد براي ارسال ايميل به AFC و ارائه اطلاعات در راستاي محکوم کردن باشگاه پرسپوليس در پرونده شکايت النصر عربستان اظهار داشت: متاسفانه  اينکه برخي افراد از داخل چنين اقدام سخيفي را انجام بدهند، نشان دهنده فقر فرهنگي آنها است. برخي افراد که استدلال ها و منطق خوبي ندارند به اعمال و حرکاتي متوسل مي شوند که زيبنده جامعه و ورزش ايران نيست.
وي افزود: بسيار تاسف مي خورم يک ايراني برخلاف منافع ورزشي کشورمان دست به چنين اقدامي مي زند و مي خواهد از اين طريق تيم هم وطن خود را از رسيدن به يک موفقيت بازدارد. چنين اقدامي به حدي بي ارزش و  ضعيف است که نبايد چندان به آن پرداخته شود.
پيشکسوت فوتبال ايران درباره نقش فردي که سابقه فعاليت در فوتبال ايران را دارد در به راه افتادن اين جو‌ توضيح داد: اين موضوع در راستاي منافع شخصي انجام مي شود و آنها حاضر هستند منافع ملي را براي رسيدن به اهداف فردي لوث کنند. حتي اگر باشگاه پرسپوليس تخلفي در زمينه عقد قرارداد با بازيکنان جديد خود مرتکب شده باشد يک ايراني به هيچ وجه نبايد در زمين عربستاني ها بازي کند بلکه اگر شکايتي به اين موضوع دارد آن را از طريق نهادهاي نظارتي داخلي پيگيري کند. اين اقدام ها تنها سبب شاد شدن حريف خارجي ما مي شود.
ذوالفقارنسب درباره نحوه برخورد با اين افراد گفت: بايد هواداران آنها را بي ارزش تلقي کرده و پاسخي ندهند در غير اين صورت در خط همان ها حرکت مي کنيم. البته دستگاه هاي امنيتي و قضائي موظف هستند با اين افراد برخورد قانوني مناسبي داشته باشند. 
وي ادامه داد: يک تعداد ايراني عليه تعدادي ديگر با هر هدفي به يک مرجع بين المللي اطلاعات درست يا غلط داده اند و اين موضوع مصداق خيانت به منافع کشورمان بوده و اصلا درست نيست.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره