نماد آخرین خبر

عدم توافق کنعانی‌زادگان با استقلال

منبع
ايلنا
بروزرسانی
عدم توافق کنعانی‌زادگان با استقلال

ايلنا/ مدافع تيم پرسپوليس با باشگاه استقلال توافق نکرد.
 باشگاه استقلال تهران براي دريافت مجوز حرفه‌اي فصل آينده و شرکت در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا نياز به تسويه حساب با طلبکاران دارد.
يکي از طلبکاران که مسئولان باشگاه استقلال با او مذاکراتي هم داشتند محمد حسين کنعاني زادگان است. مدافع سرخپوشان که در اردوي تيم ملي حضور داشت قرار بود امروز به باشگاه مراجعه کند تا با مديران اين تيم ديدار کند.
کنعاني زادگان که سابقه برتن کردن پيراهن استقلال و در نهايت فسخ قرارداد به دليل مصدوميت طولاني مدت را داشته امروز به باشگاه مراجعه نکرده تا استقلال براي پرداخت مطالبات او وضعيت نامشخصي داشته باشد.
کنعاني زادگان مبلغ 350 ميليون تومان از اين باشگاه طلب دارد که بايد رضايت او جلب مي‌شد تا باشگاه استقلال بتواند مدارک تسويه حساب با طلبکاران را به AFC ارسال کند و مجوز دريافت کند. ظاهرا مديران استقلال کسب رضايت اين بازيکن را مهم تلقي نکردند که در فاصله 24 ساعت مانده به مهلت پاياني ارسال مدارک در حال حاضر مشخص نيست چه اتفاقي رخ مي‌دهد.
مدافع سرخپوشان که عکسي از حضورش در پرواز بازيکنان تيم ملي به کشور ازبکستان براي برپايي بازي دوستانه در اين کشور منتشر کرده جمله "زمين گرده" را منتشر کرد تا نشان بدهد تصميم ندارد با استقلال به توافق برسد و اين لج بازي او شايد به ضرر استقلال شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره