نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

برانکو: اگر النصر سندی از من علیه پرسپولیس دارد رو کند

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
برانکو: اگر النصر سندی از من علیه پرسپولیس دارد رو کند

خبر ورزشي/ باشگاه النصر در ادامه تلاش هاي خارج از زمين خود براي رسيدن به فينال آسيا، دست به دامن برانکو ايوانکوويچ شده بود.
برانکو ايوانکوويچ تاکيد کرد غير از پيگيري پرونده مطالباتش از پرسپوليس که از سوي وکيل او و از طريق فيفا انجام شده هيچ اقدامي عليه پرسپوليس انجام نداده است
باشگاه النصر که شکايتش از پرسپوليس هيچ پايه حقوقي ندارد، در پي اضافه کردن حداقل مدارک و مستنداتي به پرونده است. النصري ها در يکي از اقدام هاي خود از برانکو ايوانکوويچ و وکيل او مدرکي عليه پرسپوليس خواسته اند. باشگاه عربستاني از برانکو خواسته که اعلام کند به پرسپوليس هشدار داده اگر تا تاريخ مشخص مطالباتش پرداخت نشود، پنجره نقل و انتقالاتي پرسپوليس بسته مي شود.
گفته مي شود مديران النصر تلاش کردند با برانکو ايوانکوويچ تماس بگيرند و حداقل يک دستنوشته از او عليه پرسپوليس داشته باشند. برانکو هيچ جوابي به پيام واسطه هاي باشگاه عربستاني نداد و آن ها در ادامه سراغ دارا بوشيچ، وکيل برانکو رفتند که او هم به النصر جواب رد داد و اعلام کرد او و موکلش حاضر نيستند هيچ اقدامي عليه پرسپوليس انجام بدهند. دارا بوشيچ تاکيد کرد آن ها شکايت شان براي دريافت دستمزد برانکو را از طريق فيفا پيگيري کردند و در نهايت هم تابع تصميم فيفا هستند و خارج از اين مسير قانوني هيچ اقدامي براي رسيدن به مطالبات خود نکرده و نخواهند کرد.
اين در حالي است که برخي خبرنگاران عربستاني مدعي هستند وکيل برانکو هم در پرونده شکايت النصر از پرسپوليس، گواهي کرده باشگاه ايراني از مدت ها قبل مي دانست پنجره نقل و انتقالاتش بسته است!
ساعتي پيش با سرمربي اسبق پرسپوليس تماس گرفتيم تا صحت و سقم اين خبر را جويا شويم. برانکو ايوانکوويچ گفت: اگر النصر و طرفدارانش نامه رسمي يا حتي دست نوشته غير رسمي از من يا وکيل من دارند که ما عليه پرسپوليس گواهي کرده ايم، حتما اين اسناد را ارائه کنند. وکيل من بارها تاکيد کرده پروسه شکايت از باشگاه پرسپوليس فقط از طريق فيفا پيگيري مي شود و طبيعي است ما مسير ديگري را امتحان نکنيم. تا جايي که از ايران به من خبر داده اند، پرسپوليس تمامي نقل و انتقالات خود را قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات انجام داده و مرتکب هيچ تخلفي نشده است.

برانکو همچنين با تبريک فيناليست شدن پرسپوليس گفت: قبل از شروع رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا گفته بودم پرسپوليس مي تواند باز هم به فينال برسد. من بخشي از تاريخ باشگاه پرسپوليس هستم و باشگاه پرسپوليس هم بخشي از زندگي ورزشي من است. وقتي پرسپوليس به فينال آسيا مي رسد معلوم است اولين و طبيعي ترين واکنش من شادي از اين اتفاق است چرا که روزهاي خوب همکاري با اين مجموعه را به ياد مي آورم. ما با پنجره بسته به فينال آسيا رسيديم، با حمايت هواداران پرسپوليس که هنوز در قلب من جا دارند و با تلاش بازيکناني که به خودشان هم گفتم که هر کدام شان به تنهايي مي توانند يک تيم باشند. آن زمان ما مي توانستيم حتي قهرمان آسيا شويم و حالا من اميدوارم اين پرسپوليس در فينال به پيروزي برسد و قهرمان آسيا شود. اين خواسته قلبي من در مورد سرنوشت تيمي است که سال هاي درخشاني را با هم گذرانديم.
گفته مي شود برخي واسطه هاي باشگاه النصر حتي حاضر بودند مبالغي در اختيار وکيل برانکو ايوانکوويچ قرار بدهند تا از او سندي عليه پرسپوليس بگيرند. سندي در اين حد که باشگاه پرسپوليس از عواقب نپرداختن پول برانکو با خبر بوده و عامدانه اين مبلغ را پرداخت نکرده است اما دارا بوشيچ حاضر به انجام چنين کاري نشد.
وقتي در اين مورد از برانکو سوال کرديم، جواب داد: يک بار ديگر گفته هايم را مرور کنيد. من و پرسپوليس با هم يک تاريخ مشترک داريم. باز هم تاکيد مي کنم اگر مدرکي دست النصر و حتي طرفدارانش است که وکيل من اقدامي عليه پرسپوليس انجام داده، حتما همين امروز منتشر کنند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره