نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

نامه‌ای که گواه از فسخ قرارداد دیاباته می‌دهد

منبع
خبرآنلاين
بروزرسانی
نامه‌ای که گواه از فسخ قرارداد دیاباته می‌دهد

خبرآنلاين/ رجوع به نامه‌اي که شيخ در شهريورماه براي باشگاه ارسال کرده، کاملا گواه فسخ قرارداد اين بازيکن است.
امروز خبرآنلاين در خبري ويژه از فسخ قرارداد شيخ دياباته با استقلال نوشت. باشگاه استقلال اما بدون اينکه سندي رو کند، با تکذيب خبر نوشت اين بازيکن 10 روز به آنها فرصت داده است. براي همه اين سوال وجود دارد اگر دياباته به باشگاه نامه زده، چرا آنها عکس اين نامه را منتشر نکرده‌اند؟
اولين بار خبرآنلاين در روز 19 شهريورماه پرده از نامه تهديد آميز شيخ (اينجا) براي استقلال برداشت. دياباته اين نامه را روز 9 شهريور به باشگاه ارسال کرد ولي از آنجا که مديران استقلال همواره طرفداران را محرم نمي‌دانند، موضوع را رسانه‌اي نکردند تا اينکه خبرآنلاين خبر را منتشر کرد. 
امروز هم خبرآنلاين فاش کرد دياباته قرارداد خود را فسخ کرده است. رجوع به نامه‌اي که شيخ در شهريورماه براي باشگاه ارسال کرده، کاملا گواه اين مسئله است. دياباته در صفحه دوم نامه خود نوشته است طبق قانون فيفا؛ «در صورتي که باشگاه به صورت غيرقانوني نتواند حقوق يکي از بازيکنان خود را حداقل براي دو ماه پرداخت کند، بازيکن مي‌تواند بر اين مبنا قرارداد خود را فسخ کرده و به باشگاه بدهکار حداقل فرصت 15 روزه بدهد تا تعهد مالي‌اش را اجرا کند.» 
دياباته در ادامه نامه که تصوير آن را در زير مي‌بينيد تاکيد کرده: «بنابراين از شما درخواست مي‌کنم اين مبلغ اشاره شده را ظرف 15 روز بعد از دريافت نامه پرداخت کنيد. با بيشترين احترامات شيخ دياباته»

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره