نماد آخرین خبر

آل‌کثیر: آرزو دارم بخشیده شوم و در فینال گل بزنم

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
آل‌کثیر: آرزو دارم بخشیده شوم و در فینال گل بزنم

خبر ورزشي/ مهاجم گلزن پرسپوليس گفت: واقعاً آرزو دارم در فينال حضور داشته باشم و بتوانم براي تيم محبوبم گلزني کنم. اگر هم قسمت نبود براي تيمم آرزوي موفقيت مي‌کنم و اميدوارم با جام قهرماني به تهران برگردند.
بعد از اينکه AFC با محروم کردن ناجوانمردانه عيسي آل‌کثير اين بازيکن را شش ماه از حضور در ميادين محروم کرد شوک بزرگي قبل از بازي حساس مقابل النصر به پرسپوليسي‌ها وارد شد و عيسي با اشک همبازيان خود را به طرف استاديوم بدرقه کرد. با اين وجود اين نماينده ايران بود که با برتري مقابل سعودي‌ها راهي فينال آسيا شد. ديروز فرصتي دست داد تا بعد از بازگشت کاروان پرسپوليس از قطر دقايقي با عيسي هم‌کلام شويم که حرف‌هاي مهاجم گلزن پرسپوليس را در ادامه مي‌خوانيد.
مي‌خواهم از عکسي شروع کنيم که با بغض در حال بدرقه تيم به ورزشگاه بودي.
واقعاً روز سختي برايم بود و اصلاً حال خوبي نداشتم. فکر کنيد خودتان را آماده بازي به اين مهمي کنيد ولي ناگهان به شما بگويند شش ماه محروم شديد و نمي‌توانيد بازي کنيد آن‌هم به خاطر کاري که نکرديد. همه مي‌دانند من اهل توهين به هيچ‌کس نيستم و خوشحالي‌ام به خاطر برادرزاده‌ام بود. روز بازي فقط اشک ريختم و دعا کردم بچه‌ها بازي را ببرند تا هواداران‌مان خوشحال شوند. خدا را شکر اين اتفاق رخ داد و شرمنده مردم نشديم. به نظرم AFC با محروم کردن من انگيزه بچه‌ها را بيشتر کرد و ديديد بازيکنان پرسپوليس با چه غيرتي بازي مي‌کردند. دستشان را مي‌بوسم که توانستند هواداران را خوشحال کنند.
ديدن بازي از تلويزيون چه حسي داشت؟
خيلي سخت بود و واقعاً استرس زيادي کشيدم. ديدن بازي خارج از زمين برايم مشکل بود. مي‌خواستم به همراه تيم به ورزشگاه بروم ولي گفتند حق ورود به استاديوم را ندارم و مجبور شدم در هتل بمانم.

جانشينت هم توانست گل بزند.
مهدي مهاجم بسيار خوبي است و شم گلزني بالايي دارد. او با هوش بازي مي‌کند و گل بسيار زيبايي هم زد. بعد از گل مهدي آن‌قدر خوشحال شدم که فرياد مي‌زدم. دم همه بچه‌ها گرم که از جان و دل مايه گذاشتند و حتي با وجود ١٠ نفره شدن کم نياوردند و نشان دادند تيم ما چه کيفيت و قدرتي دارد.
چقدر اميدواري بخشيده شوي و در بازي فينال حضور داشته باشي؟‌
نمي‌دانم مسائل حقوقي به چه شکلي است ولي قطعاً باشگاه مستندات را ارائه مي‌کند و اميدوارم محروميتم را ببخشند. واقعاً آرزو دارم در فينال حضور داشته باشم و بتوانم براي تيم محبوبم گلزني کنم. اگر هم قسمت نبود براي تيمم آرزوي موفقيت مي‌کنم و اميدوارم با جام قهرماني به تهران برگردند.
شايد خيلي‌ها فکر نمي‌کردند آن‌قدر خوب کار کني و بتواني در پرسپوليس جا بيفتي. در اين مورد صحبت کن.
پرسپوليس تيم بسيار بزرگي است و هواداران ميليوني دارد. من از روز اول مي‌دانستم به چه تيمي مي‌روم ولي آن‌قدر انگيزه داشتم که بتوانم خودم را ثابت کنم. اين موضوع را قبلاً هم گفتم واقعاً جو پرسپوليس را در هيچ تيمي نديدم ضمن اينکه بايد بگويم بزرگ‌تر‌هاي تيم خيلي به من کمک کردند تا راحت‌تر در تيم جا بيفتم و بتوانم خودم را نشان دهم. از همين‌جا از همه آن‌ها تشکر مي‌کنم.
به سرعت هم بين پرسپوليسي‌ها محبوب شدي.
هواداران واقعاً مرا شرمنده کردند و هيچ‌وقت اين محبت‌ها را فراموش نمي‌کنم. فقط مي‌توانم بگويم هرچه دارم براي موفقيت پرسپوليس مي‌گذارم و براي خوشحالي آن‌ها تلاش مي‌کنم. اميدوارم مهره مفيدي براي تيم بزرگ پرسپوليس باشم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره