نماد آخرین خبر

سرمربی استقلال امشب مشخص می‌شود؟

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
سرمربی استقلال امشب مشخص می‌شود؟

ورزش 3/ ماجراهاي انتخاب سرمربي در باشگاه استقلال، نمايه اي از کلاف سردرگم مديريتي حاکم بر اين باشگاه است.
در شرايطي که روز گذشته، اعضاي هيئت مديره اين باشگاه، به توافق نهايي با محمود فکري کاپيتان سابق اين باشگاه و سرمربي نساجي رسيدند، موضوع عقد قرارداد با وي هنوز به نتيجه نرسيده است.
مسئولان نساجي به خبرنگار ورزش سه گفته اند که تا امروز هيچ تماسي از طرف مديران استقلال براي دريافت رضايت نامه فکري انجام نشده است اما در آن سو مسئولان استقلال نيز ادعا کردند مبلغي که نساجي براي رضايت نامه فکري اعلام کرده است (4 ميليارد تومان) از عهده آنها خارج است.
جالب اينکه محمود فکري که صبح امروز در تمرين نساجي حضور پيدا کرد و بعد از آن گفتگوي کوتاهي که با خبرنگاران داشت، در جلسه با مالک و مديرعامل نساجي در نهايت دست خالي بيرون آمد و به تمرين بعدازظهر تيمش برگشت.
از ظاهر امر اينطور بر مي آيد که استقلالي ها به فکري گفته اند که خودش براي دريافت رضايت نامه اش اقدام کند که جريان مباحثه طرفين اين بود که اين مسئله در شأن خود فکري هم نيست. بنابراين، وضعيت اين مربي اهل شهر جويبار هنوز شرايط نامشخصي دارد اگر چه او به دليل رأي مثبت هيئت مديره، همچنان کانديداي اصلي مربيگري در استقلال به عمل مي آيد. 
اما نکته جالب اين بود که بعد از مطرح شدن نام فکري، استقبال چندان گرمي از او در بخش هواداري استقلال صورت نگرفت اگر چه بعضي از منابع با انتشار آمارهاي دوران مربيگري فکري اعلام کردند که انتظار دارند مربي بهتر و باتجربه تري از وي هدايت استقلال را برعهده بگيرد.

در اين بين نام هايي نظير مهدي پاشازاده و سهراب بختياري زاده گرفته تا محمد تقوي اسامي هستند که به گزينه هاي قبلي استقلال اضافه شدند. گزينه هايي که از فرهاد مجيدي آغاز مي شوند و قلعه نويي و نوري را در برمي گيرد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره