نماد آخرین خبر

قدوس آماده گرفتن کلید ترکیب اصلی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
قدوس آماده گرفتن کلید ترکیب اصلی

ورزش 3/ مهاجم ايراني تيم برنتفورد انگلستان بعد از مدتي دوري  به اردوي تيم ملي بازگشته و با توجه به ميزان آمادگي اش مي تواند در ترکيب تيم ملي به ميدان برود.
سامان قدوس بعد از گذراندن فصلي کابوس وار در آميان ، امسال را با برنتفورد در چمپيونشيپ انگلستان خوب شروع کرد. او در اولين بازي اش با لباس اين تيم انگليسي يک پاس گل داد تا درگان اسکوچيچ را مجاب به دعوت به تيم ملي کند.
او  پيش از اين نامش در ليست مدعوين مارک ويلموتس وجود نداشت و بازي هاي مهمي را در مقدماتي جام جهاني از دست داد هرچند  فصل خوبي را سپري نکرده بود. پرونده شکايت هوئسکا باعث محروميت چهارماهه اش شد و او به محض بازگشت به خاطر مصدوميت نتوانست بازي کند.
قدوس بازگشت خوبي از آسيب ديدگي داشت و توانست برابر مارسي در دقيقه آخر گلزني کند اما ليگ فرانسه به خاطر کرونا تعطيل و سپس نيمه کاره تمام شد و آميان به ليگ2 رفت. 
هافبک تهاجمي ايراني که از زمان حضوزش در تيم ملي ايران هنوز آنطور که انتظار مي رفته فرصت بازي پيدا نکرده حالا موقعيت خوبي در اختيار دارد در بازي هاي دوستانه پيش رو ميزان آمادگي و کارايي اش  را نشان دهد.
سامان که خودش را براي بازي برابر ازبکستان و مالي به اردوي تيم ملي رسانده ، با تجهيزات ايمني خيلي جدي به محل تمرينات مي آيد تا نشان دهد که براي حضور در ترکيب تيم ملي بسيار از خودش مراقبت مي کند. 

قدوس بازيکني با کيفيت با سرعت و تکنيک و توانايي بالا در بازيسازي است که با توجه به تجربه بالاي حضورش در فوتبال اروپا مي تواند در بازي هاي دشوار تيم ملي در مقدماتي جام جهاني براي اسکوچيچ يک کمک ويژه باشد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره