نماد آخرین خبر

شکایت النصر از پرسپولیس بررسی شد

منبع
مهر
بروزرسانی
شکایت النصر از پرسپولیس بررسی شد

مهر/ يک سايت عربي‌زبان با اعلام اينکه شکايت باشگاه النصر عربستان از پرسپوليس ايران مورد بررسي قرار گرفته است، تاکيد کرد که باشگاه سعودي در اين پرونده اميد چنداني به پيروزي ندارد.
سايت «کوره» در تازه‌ترين خبر خود در ارتباط با پرونده شکايت باشگاه النصر عربستان از پرسپوليس ايران به کنفدراسيون فوتبال آسيا نوشت: «مطلع شديم کنفدراسيون آسيا نامه‌اي به باشگاه پرسپوليس در ارتباط با شکايت النصر ارسال کرده است».
يک منبع آگاه در کميته انضباطي و اخلاق کنفدراسيون فوتبال آسيا به سايت کوره گفت: «اعتراض باشگاه النصر پس از بازي با پرسپوليس مورد توجه قرار گرفت و تمام موارد ارسالي در اين  بررسي شد. شکايت النصر از پرسپوليس قانوني است و هر تيمي در صورت داشتن مدارک و شواهد، حق شکايت دارد اما تصميم نهايي با AFC است».
اين منبع ادامه داد: «ما نامه‌اي به باشگاه پرسپوليس ارسال کرديم تا موضع خود را درباره اين شکايت روشن کند و اين يک امر عادي است. مهلت دريافت نظرات پرسپوليس و توضيحات آن نبايد بيش از ۴۸ ساعت باشد».
سايت کوره در ادامه خبر خود نوشت: «النصري‌ها معتقدند که حق شکايت دارند؛ با وجود آنکه آنها خيلي اميدوار به پيروزي در اين پرونده و گرفتن پاسخ مثبت نيستند اما طبق قوانين عمل مي‌کنند».

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره