نماد آخرین خبر

دردسر دیگر برای استقلال تا 24 ساعت آینده

منبع
فارس
بروزرسانی
دردسر دیگر برای استقلال تا 24 ساعت آینده

فارس/ در صورتي که باشگاه استقلال رضايت مدافع تيم فوتبال پرسپوليس را که عازم ازبکستان شده به همراه چند نفر ديگر به دست نياورد در خطر حذف از ليگ قهرمانان آسيا خواهد بود.
به گفته مسئولان فدراسيون فوتبال و همچنين مدير حقوقي باشگاه استقلال اين باشگاه تا پايان ساعات اداري فردا فرصت دارد مدارک خود را براي ثبت در سيستم کنفدراسيون فوتبال آسيا آپلود کند. در غير اين صورت باشگاه‌هايي که اين اقدام را انجام ندهند از ليگ قهرمانان آسيا کنار گذاشته خواهند شد.
استقلالي‌ها نيز با چنين دردسري مواجه هستند و تنها يک روز فرصت دارند تا رضايت طلبکاران خود را به دست آورده و مدارک آنها را در سيستم به ثبت برساند.
امروز تعدادي از بازيکنان استقلال در محل باشگاه حاضر شده تا برگه رضايت خود را بابت مطالبات فصول اخير پر کنند اما طبق پيگيري‌هاي خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس تا اين لحظه برگه رضايت توسط برخي از بازيکنان از جمله جابر انصاري مهاجم سابق اين تيم امضا نشده است. بازيکناني که به محل باشگاه مراجعه کردند خواستار روشن شدن تکليف مطالبات‌شان شده و دست خالي باشگاه را ترک کردند.
دردسر بزرگ ديگر استقلال مطالبات 350 ميليوني محمدحسين کنعاني‌زادگان است. مسئولان استقلال ظهر امروز قبل از سفر مدافع پرسپوليس به ازبکستان با اين بازيکن تماس گرفته تا مطالباتي که از زمان حضورش در استقلال دارد را در قالب يک چک به وي پرداخت کنند. اما مدافع تيم ملي فوتبال ايران حاضر به مذاکره با استقلالي‌ها نشد  و اعلام کرد تنها با پرداخت پول نقد حاضر است برگه رضايت را پر کند. 
خسرو حيدري ديگر طلبکار باشگاه استقلال است و از طرفي گفته مي‌شود بازيکنان قديمي ديگري مثل جاسم کرار هنوز از استقلال طلب دارند و در صورتي که آنها برگه رضايت را پر نکنند باشگاه استقلال با دردسر حذف از مسابقات ليگ آسيا مواجه خواهد شد.

بايد ديد آيا تا پايان ساعات اداري فردا استقلالي‌ها چگونه مي‌توانند مطالبات محمدحسين کنعاني‌زادگان که در ايران حضور ندارد را پرداخت کرده و رضايت بقيه شاکيان را نيز بگيرند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره