نماد آخرین خبر

روایت AS اسپانیا از شکایت النصر به AFC

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
روایت AS اسپانیا از شکایت النصر به AFC

ورزش 3/ روزنامه اسپانيايي آاس در وبسايت خود شکايت النصر از پرسپوليس را بازتاب داده است.
72 ساعت از شکايت باشگاه النصر در اي اف سي به خاطر خريدهاي جديد تيم پرسپوليس مي‌گذرد و در اين مدت شمار افرادي که در اين باره اظهار نظر کرده اند، بسيار بسيار زياد بوده است؛ از خبرنگاران عربستاني تا وبسايت هاي حوزه فوتبال آسيا که هر يک روايت خود را در اين باره داشته اند اما حالا آ اس اسپانيا در خبري اين موضوع را بازتاب داده است.
اين رسانه مادريدي نوشته: «گزارش ها از عربستان سعودي حاکي از آن است که باشگاه النصر به خاطر آنچه عدم صلاحيت بازيکنان جديد پرسپوليس خوانده، از اين باشگاه شکايت کرده است. اين شکايت پس از شکست زردپوشان در نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا مقابل پرسپوليس انجام شد. پرسپوليس تعداد انگشت شمار بازيکن جديد را به خدمت گرفته که شامل حامد لک، آرمان رمضاني، ميلاد سرلک، احسان پهلوان، سعيد آقايي، علي شجاعي و عيسي آل کثير مي‌شود.»
اما در بخش مهم تر اين گزارش کوتاه آمده: «النصر معتقد است که بازيکنان جديد پرسپوليس به صورت غيرقانوني با اين تيم قرارداد امضا کرده اند. النصري ها اعتقاد دارند که پرسپوليسي ها قبل از خريد بازيکن جديد، بايد مطالبات برانکو ايوانکوويچ را مي‌پرداختند.» در واقع گزارش اختصاصي آاس اسپانيا، نکته اي از شکايت النصر را آشکار مي‌کند که اگر از سوي اي اف سي رد شود، پرسپوليس برنده پرونده خواهد بود؛ نکته اين است که آيا پرسپوليس اجازه داشته در آن يک ماه بازيکن جديد بخرد يا خير؟


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره