نماد آخرین خبر

بازی رسانه‌ای، سلامت روانی هواداران استقلال را نشانه گرفته است

منبع
تسنيم
بروزرسانی
بازی رسانه‌ای، سلامت روانی هواداران استقلال را نشانه گرفته است

تسنيم/ مديرعامل فولاد با تاکيد دوباره بر اينکه حضور نکونام در استقلال يک شايعه است، گفت: مديران استقلال که اين خيمه شب‌بازي را به راه انداخته‌اند بايد بدانند فولاد مثل بقيه باشگاه‌ها نيست که اجازه دهد سرمربي‌اش را جدا کنند.
سعيد آذري درباره اينکه سال گذشته او کانديداي مديرعاملي باشگاه استقلال بوده و امسال جواد نکونام گزينه سرمربي‌گري اين تيم به حساب مي‌آيد، گفت: ابتدا بايد بگويم براي کسي که در باشگاه بزرگ استقلال به عنوان سرمربي و مديرعامل کانديدا مي‌شود اين خبر، خبر خوبي است و بايد به خودش افتخار کند که  فرصت خدمت کردن در باشگاهي بزرگ مثل استقلال را دارد. اين تيم هنوز هم پرافتخارترين تيم ايراني در آسيا است ولي چيزي که همه را اين روز‌ها آزار مي‌دهد اين است که هر ثانيه و هر دقيقه با احساسات هواداران بي‌نظير استقلال بازي مي‌شود.
وي با اشاره به اينکه جواد نکونام که سرمربي تحت قرارداد فولاد است گزينه استقلال شده و طبيعتاً او حق دخالت در اين باره را دارد، عنوان کرد: اخباري که اخيراً منتشر شده تمام انرژي و انگيزه و سلامتي رواني هواداران استقلال را نشانه گرفته است. اين يک بازي رسانه‌اي است که ادامه دارد. در آخرين شايعه شنيدم که دوباره جواد نکونام گزينه اصلي شده است. روز قبل هم محمود فکري نهايي شد. يک روز الکس نوري و روز ديگر استراماچوني گزينه هستند. آقايان بهتر است اين بازي رسانه‌اي را تمام کنند. اين تصميمات غير حرفه‌اي و از اين شاخه به آن شاخه پريدن‌ها خوب نيست.
آذري اضافه کرد: فرهاد مجيدي تيمش نايب قهرمان ليگ برتر شد و در جام حذفي هم فيناليست شد ولي مديران استقلال نان را در خانه همسايه گذاشتند و الان خودشان گشنه مانده‌اند و متاسفانه به احساسات پاک هواداران‌شان هم توجه‌اي نمي‌کنند. يک خواهش دارم، همه بروند و استعفا بدهند. همه آدم‌هايي که الان در استقلال هستند بايد استعفا بدهند، چون اصول حرفه‌اي را رعايت نمي‌کنند. طبق قوانين فيفا اگر دو فرد طرف يک قرارداد باشند و فرد سومي يک سمت قرارداد را به جدايي ترغيب کند اقدام غير‌حرفه‌اي و غير اخلاقي انجام داده و امکان پيگيري قانوني وجود دارد.
مديرعامل باشگاه فولاد خوزستان که در راديو ايران گفت‌و‌گو مي‌کرد در پاسخ به اين سؤال که گزينه شدن اما نهايي نشدن حضور افرادي مثل جواد نکونام و محمود فکري در استقلال باعث عقب ماندن باشگاه‌هاي تحت قرارداد اين مربيان و البته خود استقلال نمي‌شود، گفت: کساني که در اين ارتباط اين عملکرد غيرحرفه‌اي را دارند به همه چيز فکر مي‌کنند غير از اين موضوع. من با تمام وجود هواداران استقلال را مانند ديگر هواداراني که خالصانه عاشق فوتبال هستند دوست دارم و دست آنها را مي‌بوسم ولي اين آدمايي که خيمه شب‌بازي به راه انداخته‌اند بايد بدانند فولاد مثل بقيه باشگاه‌ها نيست که اجازه دهد سرمربي‌اش را جدا کنند.
آذري درباره اينکه ابتداي فصل گذشته نيز با مديران استقلال بر سر بحث مديرعاملي خودش در اين باشگاه چالش داشته است، خاطرنشان کرد: آقايان يادتان نرود که گفتيد سعيد آذري به دنبال نوشابه باز کردن و جذب فالوور براي خودش است. ديديد که ما به همراه جواد نکونام موفق بوديم و سهميه آسيا گرفتيم، ولي شما با يکي از تيم‌هاي بزرگ آسيا چه کرديد؟

مديرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره اينکه گفته مي‌شود جواد نکونام با پرداخت 2 ميليارد تومان مي‌تواند از فولاد جدا شود، تاکيد کرد: اين موضوع هم زاييده ذهن‌هاي مريضي  است که دارند با افکار هواداران استقلال بازي مي‌کنند، آدم‌هايي که مثل بختک روي استقلال افتاده‌اند و احساسات هواداران را جريحه‌دار مي‌کنند. از شاخه استرا به الکس نوري و از شاخه نوري به نکونام مي‌‌پرند و هر روز شايعه‌‌اي جديد درست مي‌کنند. با همه احترامي که براي استقلال و هوادارانش قائل هستم به عنوان مديرعامل باشگاه فولاد به هيچ وجه اجازه نمي‌دهم نکونام از تيم جدا شود ولي اين آقايان که ادعاي مديريتي در استقلال دارند تيم خودشان را شب بازي با تراکتور خلع‌ سلاح کردند.
وي در خاتمه تصريح کرد: همه اين مسائل شايعه‌سازي رسانه‌اي است. يک روز سرمربي نساجي را هدف مي‌گيرند و يک روز سرمربي فولاد و روز ديگر سراغ اميرقلعه‌نويي مي‌روند. من به جاي شما از هواداران استقلال عذرخواهي مي‌کنم که يکي از باشگاه‌هاي بزرگ آسيا را به تيمي تبديل کرديد که حالا بايد به دنبال مربي بگردد، آنهم درحالي که زماني همه آرزوي سرمربي‌گري استقلال را داشتند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره