نماد آخرین خبر

فقط مسی و رونالدو بالاتر از ستاره جدید یونایتد!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
فقط مسی و رونالدو بالاتر از ستاره جدید یونایتد!

ورزش 3/ هواداران يونايتد اميدوارند آمار خيره کننده ادينسون کاواني مشکلات خط حمله اين تيم را کم کند.
يونايتد که شروع ضعيفي در ليگ برتر داشت و از چهار بازي اول فقط سه امتياز گرفت، ديشب در آخرين ساعات بازار تابستاني موفق به جذب ادينسون کاواني، بهترين گلزن تاريخ باشگاه پاري سن ژرمن شد. ستاره اروگوئه اي در شش فصل از ده فصل اخير خود در ناپولي و سپس پاري سن ژرمن بيش از 30 گل زده است.
در پنج ليگ بزرگ اروپا، تنها ليونل مسي و کريستيانو رونالدو گل هاي بيشتري از سال 2007 نسبت به کاواني با 250 گل به ثمر رسانده اند. در نيم فصل دوم بعد از شيوع کرونا و به دليل ترس از مصدوميت، کاواني ترجيح داد در ترکيب پاري سن ژرمن غيبت کند و در رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا در ليسبون نيز غايب بود. آخرين بار او تقريبا هفت ماه پيش و در تاريخ 11 مارس در ديدار پاري سن ژرمن مقابل دورتموند به ميدان رفت.
البته در اين سالها منچستريونايتد موارد مشابهي در جذب مهاجمان باتجربه با دو تجربه تفاوت داشته است. زلاتان همزمان با حضور ژوزه مورينيو راهي يونايتد شد و در اولين فصل با نمايش هايي درخشان نقش مهمي در قهرماني اين تيم در ليگ اروپا و جام اتحاديه ايفا کرد. اما شرايط براي رادامل فالکائو، مهاجم کلمبيايي متفاوت پيش رفت و او در 30 بازي براي شياطين سرخ تنها موفق به زدن چهار گل شد. هواداران يونايتد اميدوارند کاواني که سالها با زلاتان همبازي بوده، شرايطي مانند او در اولدترافورد داشته باشد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره