نماد آخرین خبر

در تابستان خیلی به ترک پاری سن ژرمن فکر کردم

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
در تابستان خیلی به ترک پاری سن ژرمن فکر کردم

ورزش 3/ يوليان دراکسلر، هافبک آلماني پاري‌سن‌ژرمن مي‌گويد که در نقل و انتقالات تابستاني به جدايي از اين تيم فکر کرده اما اين اتفاق به دليل مسائل مربوط به کرونا دشوار بوده است.
در سال 2017 بود که باشگاه پاري سن ژرمن بعد از مشاهده عملکرد خوب از يوليان دراکسلر، اين هافبک آلماني را با قراردادي به ارزش 42 ميليون يورو از ولفسبورگ به خدمت گرفت. دراکسلر از زمان حضور در تيم فرانسوي 145 بازي براي اين تيم انجام داده که حاصل آن آمار 22 گل و 32 پاس گل بوده است.
با اين حال هافبک آلماني فصل گذشته زير نظر هم وطن خود يعني توماس توخل خيلي به بازي گرفته نشد. او همچنين مدتي را به دليل مصدوميت به دور از ميادين بود تا فصل کابوس واري را پشت سر گذاشته باشد. دراکسلر حالا در مصاحبه اي عنوان کرده که در طول نقل و انتقالات تابستاني درباره جدايي از پاري سن ژرمن فکر کرده اما به دليل برخي مسائل اين موضوع ميسر نبوده است.
دراکسلر در اين باره گفت: " فصل گذشته اصلا براي من خوب پيش نرفت. نه در سطح ورزشي و همچنين به دليل آسيب ديدگي و پس از آن تعليق کامل فصل به دليل شيوع ويروس کرونا. با اين حال قطعا فصلي بود که براي من به فراموشي سپرده شد.
در تابستان خيلي به اين موضوع فکر کردم که کار ديگري انجام دهم و راهي يک تيم جديد شوم اما با توجه به مسائل پيش آمده ناشي از ويروس کرونا دشوار بود من باشگاهي پيدا کنم که با خود بگويم تناسب زيادي با من دارد و مي توانم به آنجا بروم."

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره