نماد آخرین خبر

رقبای جدید برای یونایتد؛ لیور و بایرن اضافه شدند!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
رقبای جدید برای یونایتد؛ لیور و بایرن اضافه شدند!

ورزش 3/ منچستريونايتد تابستان سال آينده شرايط دشواري براي خريد جيدون سانچو، ستاره جوان دورتموند خواهد داشت.
شياطين سرخ در تابستان امسال مذاکراتي طولاني مدت و فرسايشي براي جذب جيدون سانچو، ستاره جوان و انگليسي دورتموند داشتند و حتي رقمي در حدود 80 ميليون پوند هم پيشنهاد دادند، اما در نهايت باشگاه آلماني به اين انتقال رضايت نداد و جيدون سانچو در دورتموند ماندني شد.
اما نشريه ايندپندنت امروز در گزارشي مدعي شد تابستان سال بعد يونايتد رقباي بزرگي براي جذب اين بازيکن خواهند داشت. دو باشگاه بايرن مونيخ و ليورپول تمايل شديدي به جذب جيدون سانچو دارند و تنها به علت مشکلات مالي ناشي از شيوع ويروس کرونا بود که در اين تابستان براي خريد او اقدام نکردند.
اما مديران يونايتد معتقدند خود جيدون سانچو علاقه زيادي به انتقال به اولدترافورد دارد و به همين دليل آنها نگراني چنداني در مورد اقدام ديگر تيم ها ندارند. البته ممکن است يونايتد در ماه ژانويه و فصل نقل و انتقالات زمستاني نيز براي خريد اين بازيکن اقدام کند. بحران مالي اخير اجازه نداد باشگاه انگليسي رقم مورد نظر دورتموند را تامين کند، اما به هر حال هنوز هم يونايتد جدي ترين مشتري جيدون سانچو محسوب مي شود. پيش از اين نام تيم هايي چون رئال مادريد و بارسلونا نيز به عنوان باشگاه هاي خواهان جيدون سانچو مطرح شده بود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره