نماد آخرین خبر

فینالیست آسیا در تالار بورس

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
فینالیست آسیا در تالار بورس

ورزش 3/ شاگردان يحيي گل محمدي که موفق به شکست النصر و صعود به فينال ليگ قهرمانان آسيا شدند، با تقدير از سوي اسپانسر خود مواجه شدند.
پرسپوليس بعد از دو سال بار ديگر موفق شد به فينال ليگ قهرمانان آسيا صعود کند. شاگردان يحيي گل محمدي، بعد از عبور از مرحله گروهي به عنوان صدرنشين، در ادامه السد، پاختاکور و در نهايت النصر عربستان را از پيش رو برداشتند تا بعد از سال 2018 که با برانکو راهي فينال شده بودند، بار ديگر پا به اين مرحله بگذارند.
بانک گردشگري با هدف قدرداني از تيم فوتبال پرسپوليس به دليل راهيابي به فينال ليگ قهرمانان آسيا، تمام اعضاي کادر فني و بازيکنان اين تيم را سهامدار بانک کرد. بانک گردشگري به عنوان حامي اصلي تيم پرسپوليس نيز همگام با مردم تصميم گرفت تا کادر فني و بازيکنان اين تيم را سهامدار بانک کند تا بيش از پيش سهمي در اين پيروزي داشته باشد. در شرايطي که بازيکنان پرسپوليس طي روزهاي اخير نگراني‌هايي بابت مشکلات مالي خود داشتند، بانک گردشگري در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي و با شعار گردش در مدار قهرماني به حمايت از تيم پرسپوليس پرداخت تا بتواند اطمينان خاطر بازيکنان را تا حدي فراهم سازد.
شاگردان يحيي گل محمدي با صعود براي دومين بار در تاريخ به فينال ليگ قهرمانان آسيا، اکنون يک قدم تا فتح جام فاصله دارد و در انتظار مشخص شدن حريف خود در منطقه شرق هستند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره