نماد آخرین خبر

وداع احساسی خرید جدید آرسنال با اتلتیکو

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
وداع احساسی خرید جدید آرسنال با اتلتیکو

ورزش 3/ توماس پارتي خريد جديد آرسنال با قرار دادن پستي در اينستاگرام خود وداعي احساسي با اتلتيکومادريد و هوادارانش داشت.
از زمان حضور ميکل آرتتا روي نيمکت آرسنال شايعات زيادي در رابطه با علاقه اين سرمربي اسپانيايي به جذب توماس پارتي از اتلتيکومادريد به گوش رسيد؛ موضوعي که در چند ماه اخير به اوج خود رسيد و گفته شد که آرتتا از سران آرسنال درخواست کرده هر طور که شده اين هافبک غنايي را به خدمت بگيرند.
با اين حال جذب پارتي براي آرسنال کار بسيار دشواري بود چرا که به نظر مي رسيد سرمربي آرژانتيني اتلتيکومادريد يعني ديگو سيمئونه علاقه ويژه اي به اين بازيکن دارد. حتي در چند مقطع گفته شد که باشگاه اسپانيايي با اين انتخاب مخالفت کرده اما نهايتاً در آخرين دقايق پيش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستاني بود که توپچي‌ها بالاخره اين بازيکن را به خدمت گرفتند.
توماس پارتي که سالهاي بسيار خوبي را در اتلتيکومادريد پشت سر گذاشت، بعد از جدايي از اين تيم پيامي احساسي را در صفحه اينستاگرام خود منتشر کرد. او نوشت: " هواداران عزيز امروز من از همه شما تشکر مي کنم. چندين سال است که اتلتيکو خانه من است و بخشي از اين خانواده هميشه در کنار من خواهند بود. من مي خواهم از باشگاه به خاطر اعتمادي که از روز اول به من نشان داد تشکر کنم اما مهم تر از همه به خاطر اين طرفداران شگفت انگيز که از همان لحظه اول من را پذيرفتند و نشان داد که هرگز از باور خود دست نمي کشند چه در  لحظات خوب و چه در اوقات بد."

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره