نماد آخرین خبر

مشکلات دیاباته، شفر و مجوز حرفه‌ای را حل می‌کنیم

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
مشکلات دیاباته، شفر و مجوز حرفه‌ای را حل می‌کنیم

ورزش 3/ معاون اقتصادي باشگاه استقلال اعلام کرد که به دنبال حل مشکلات اين تيم هستند.
مسئولان باشگاه استقلال امشب در جلسه اي که با حضور مهدي علينژاد معاون وزيرورزش برگزار شد، پيرامون مشکلات اين باشگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند.
پس از پايان اين جلسه، مهدي نوروزي معاون اقتصادي باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران درخصوص پرداخت مطالبات دياباته گفت: تمام تلاش ما اين است که مطالبات دياباته پرداخت شود. اينکه تا اين وقت شب همه درگير هستيم بابت اين است که بتوانيم ان شالله طلب او را پرداخت کنيم. قرارداد شيخ فسخ نشده و 10 روز به تيم فرصت داده شده است.
نوروزي درخصوص پرداخت در طلب شفر و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتي باشگاه استقلال توضيح داد: ما جلسه اي پيرامون همين موضوعات داشتيم تا بحث هاي اقتصادي را بتوانيم حل کنيم و تمام تلاشمان را مي کنيم که اين اتفاق بيفتد. آقاي علينژاد هم در تلاش هستند تا به باشگاه کمک کنند و تمام افراد را در کنار همديگر جمع کنند از پتانسيل و ظرفيت تمام دوستان استفاده کنند تا به اميد خدا بتوانيم به نتيجه برسيم.
معاون اقتصادي باشگاه درباره صدور مجوز حرفه اي گري باشگاه استقلال گفت: اين مجوز پيگيري شده و چند نفري باقي مانده است که با اين دوستان تا فردا تسويه حساب خواهد شد و اين موضوع بسته خواهد شد.
وي درخصوص پرداخت طلب کنعاني زادگان مدافع پرسپوليس و اينکه اين بازيکن در ايران حضور ندارد و با انتشار يک استوري به نوعي براي استقلال کري خوانده است، گفت: حالا انشالله که رضايت ايشان نيز تا فردا به پرونده اضافه خواهد شد.

نوروزي درباره مبلغ 50 هزار دلاري که زمان خروج سعادتمند از ايران در فرودگاه توقيف شده است، توضيح داد: اين مسئله ظرف يکي دو روز آينده حل مي شود و اين مبلغ آزاد مي شود. چون سعادتمند مجوز خروج ارز از کشور را نداشت، آن مبلغ توقيف شد.
وي درباره تعيين تکليف پرونده هاي وينفرد شفر و استراماچوني گفت: رأي پرونده استراماچوني هنوز نيامده است اما در خصوص آقاي شفر يک سري راهکارها پيشنهاد داده شد. اعضاي هيئت مديره براي حل مشکل شفر يک راه حلي ارائه کردند و آقاي علينژاد نيز دو مسير را پيشنهاد دادند که ما سريعترين حالتي که مي توانيم اين مشکل را حل کنيم، آن را انجام خواهيم داد.
معاون اقتصادي استقلال درخصوص شايعات محروميت استقلال در ليگ قهرمانان فصل بعد توضيح داد: نخير اين اتفاق رخ نمي دهد. ظرفيت هاي افراد مختلفي در اطراف باشگاه و اگه از تمام اين دوستان استفاده بشود، قطعا باشگاه استقلال اين مشکلات را نخواهد داشت.
وي در مورد اينکه يکي از مديران حال حاضر استقلال گفته است که مهدي نوروزي يکي از عوامل افزايش چند برابري قراردادهاي بازيکنان استقلال بوده است، گفت: بنده هيچ دخالتي در حوزه قراردادها نداشتم تنها بازيکنان به من محبت داشتند، تماس که مي گرفتم، براي مذاکره تشريف مي آوردند. اما در بحث مذاکرات و تعيين عدد و رقم ها در حوزه اختيارات ما نبود و من هيچ دخالتي در اين موضوعات نداشتم و هيچ يک از بازيکنان استقلال قرارداد دلاري نبسته اند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره