نماد آخرین خبر

بنزما یک اسطوره است؛ شماره 20 برایم خوش‌شانسی آورده

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
بنزما یک اسطوره است؛ شماره 20 برایم خوش‌شانسی آورده

آخرين خبر/ سايت فوتبالي نوشت: وينيسيوس جونيور پديده برزيلي رئال مادريد که با کسب دو گل شروع فصل خوبي داشته، در مورد مسائل مختلف صحبت کرد.
ستاره شماره 20 رئال مادريد در اين باره که شروع فصل خوبي داشته، بيان کرد:"حال خيلي خوبي دارم. از عملکردم خرسند هستم. تيم صدرنشين است و قطعا تلاش مي کنيم بهتر شويم. شروع فصل متفاوت است چرا که پيش فصل و بازيهاي دوستانه نداشتيم. سعي مي کنيم بعد از بازيهاي ملي عملکرد بهتري داشته باشيم و با رئال مادريد به بالاترين سطح برسيم. در مقابل لوانته خيلي خوب توپ را استپ کردم، فکر کردم و ديدم که توپ را بايد کجا بفرستم. گل اول رئال مادريد به ثبت رسيد و مهم اين بود که برنده شويم."
ستاره 20 ساله رئال مادريد در مورد روند پيشرفت خود در مادريد هم صحبت کرد:" در سن 18 سالگي به رئال مادريد ملحق شدم و براي من که در تيم ملي برزيل ملحق شدم، تجربه جديدي بود. فعلا در حال يادگيري هستم. نسبت به گذشته بازيکن متفاوتي هستم. هواداران رئال مادريد در شروع کارم به من کمک کردند و من موظف هستم که حالا و در آينده به آنها کمک کنم. من ترسي ازاين که توپ را لو بدهم، ندارم. به جلو حرکت مي کنم تا با اعتماد به نفس بيشتري ظاهر شوم. اين شجاعت در زمان شکست يا تساوي به ما کمک مي کند. روندي من حاصل ساعت ها تلاش است، در خانه فقط تمرين نکردم بلکه روي تغذيه، خواب و استراحت خود نيز کار کردم و سعي کردم که بهترين عملکردم را ارائه بدهم."
ويني در مورد کريم بنزما مهاجم فرانسوي رئال مادريد گفت:"کريم يک اسطوره است که به بازي کردن در کنارش افتخار مي کنم. هميشه به من پند و اندرز مي دهد تا بهتر شوم. در شروع کارم با وجود اين که من را نمي شناخت، خيلي به من کمک کرد. حالا از من مي خواهد که آرامش داشته باشم و براي انتخاب بهترين حرکت به من کمک مي کند. يکي از بهترين بازيکناني است که در کنارش بازي کرده ام. بازي کردن در کنار کريم و ساير بازيکنان رئال ماديرد برايم رويايي است. سعي مي کنم از فرصت هايم استفاده کنم و به نصيحت ها گوش بدهم.
وي در مورد تغيير شماره پيراهن خود و انتخاب شماره 20 صحبت کرد:" در اولين بازي خود در فلامينگو شماره 20 را پوشيدم و خاطره خوشي از اين شماره ندارم. آسنسيو شماره 11 را انتخاب کرد و بدين ترتيب من شماره 11 را انتخاب کردم که به نظر خودم برايم خوش شانسي آورده است (مي خندد)."
ستاره جوان رئال مادريد در اين باره که ال کلاسيکو مقابل بارسلونا در روز سوم آبان بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد هم صحبت کرد:" شرايط عجيبي خواهد بود اما بايد تمرکز و جديت داشته باشيم چرا که اين بازي مي تواند تعيين کننده باشد. هواداران در نيوکمپ نخواهند بود اما از خانه انرژي هايشان را به ذهن و قلب ما منتقل خواهند کرد. تلاش مي کنيم تا همه جامهاي ممکن را ببريم و فصل را با سه جام به پايان برسانيم."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره