نماد آخرین خبر

واکنش جالب راموس به حضور در لیست بهترین مدافعان تاریخ با تاج پادشاهی!

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
واکنش جالب راموس به حضور در لیست بهترین مدافعان تاریخ با تاج پادشاهی!

آخرين خبر/ سايت فوتبالي نوشت: نشريه فرانس فوتبال در روز دوشنبه ليستي ده مدافع مياني برتر تاريخ فوتبال را اعلام کرد که بکن بائر، بارزي، کومان و ... سرجيو راموس در اين ليست حضور دارند. کاپيتان رئال مادريد از اين که در اين ليست قرار گرفته خيلي خوشحال است و در صفحات خود در شبکه هاي اجتماعي واکنش نشان داد.
راموس در بخش استوري اينستاگرامش تصويري فتوشاپي و جالب از خودش منتشر کرده که تاج دارد و توپ طلا زير پايش است. از سويي کاپيتان رئال مادريد به خاطر حضورش در ليست ده نامزد عنوان بهترين مدافع مياني تاريخ فوتبال در صفحه توييترش نوشته است:"خيلي ممنون فرانس فوتبال که من را به عنوان يکي از ده مدافع مياني برتر تاريخ انتخاب کردي. باعث افتخار من است که اسم من در کنار اين بازيکنان تاريخي باشد. يک افتخار واقعي است. ممنون."
راموس 34 ساله حالا اين شانس را دارد که عنوان بهترين مدافع مياني تاريخ فوتبال را کسب کند هر چند که خودش قبلا گفته بود:" اگر مي خواستم جوايز فردي را ببرم به سراغ ورزش تنيس مي رفتم."
ليست ده مدافع مياني برتر تاريخ فوتبال که توسط فرانس فوتبال اعلام شده بدين شرح است : بارزي، مور، بکن بائر، پاسارلا، کاناوارو، سامر، دسايي، گائتانو شيرا، رونالد کومان و سرجيو راموس که نام برنده در ماه دسامبر اعلام خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره