نماد آخرین خبر

النصر شانسی برای پیروزی در پرونده شکایت را ندارد

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
النصر شانسی برای پیروزی در پرونده شکایت را ندارد

آخرين خبر/ سايت فوتبالي نوشت: غلامرضا رفيعي کارشناس حقوقي فوتبال درباره پرونده شکايت النصر از باشگاه پرسپوليس به نکات اميدوارکننده اي اشاره کرد.
رفيعي درباره آخرين وضعيت پرونده گفت: «با توجه به راي هاي فيفا و در بندهاي سوم و چهارم در بازه تاريخي 12 آگوست تا 12 سپتامبر، تفسيرهاي مختلفي شده است. البته پنجره پرسپوليس از 12 آگوست تا 12 سپتامبر، باز بوده اما در 12 سپتامبر بسته شده است. پرسپوليس در اين فاصله بازيکن گرفته است و بر اساس ترجمه دقيق همان بندها، هيچ مشکلي ندارد.»
رفيعي ادامه داد: در بند 3 نامه 12 آگوست گفته شده اگر پرسپوليس ظرف يک ماه پول برانکو را ندهد، پنجره اش بسته مي شود. در بند چهار گفته شده پرسپوليس تا زماني که پول برانکو را در وقت معمول در بند 3 که مي شود 12 سپتامبر ندهد، نمي تواند بازيکن جديد ثبت کند اما پرسپوليس تا قبل از 12 سپتامبر بازيکنانش را گرفته است و مي توانست از آنها استفاده کند. اين تفسير بندها البته نظر بسياري از کارشناسان ديگر است.»
کارشناس حقوقي فوتبال در پايان گفت:« النصري ها جنجال رسانه اي راه انداخته اند و به جايي نمي رسند. اي اف سي هم اعتبارش را زيرسوال نمي برد. کرونا هم باعث جابجا شدن پنجره نقل و انتقالات شده و فيفا هم اين را درک مي کند. اين يک مورد استثنايي است که نامه بسته شدن پنجره در وسط پنجره آمده است اما بر اساس ترجمه دقيق بند 4، پرسپوليس مشکلي براي گرفتن بازيکن جديد در پنجره امسال را نداشته است و باز هم تاکيد مي کنم النصر شانسي براي پيروزي ندارد.»

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره