نماد آخرین خبر

اینتر به دنبال خلاصی همیشگی از شر بارسلونا!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
اینتر به دنبال خلاصی همیشگی از شر بارسلونا!

ورزش 3/ مديران اينترميلان در حال مذاکره در مورد تمديد قرارداد جديد لائوتارو مارتينز، ستاره آرژانتيني هستند.
از اواسط فصل زمستان بود که اخبار فراواني در مورد علاقه بارسلونا به جذب لائوتارو مارتينز، ستاره 22 ساله اينتر و تمايل ليونل مسي به حضورز او در نوکمپ شنيده شد. اين اخبار تا همين اواخر فصل زمستان نيز ادامه يافت، اما در نهايت توافق مالي بين طرفين حاصل نشده و اين بازيکن در سن سيرو ماندني شد.
حالا کوريره دلااسپورت خبر از تمايل اينتر به تمديد قرارداد با لائوتارو مارتينز براي جلوگيري از انتقال او به بارسلونا در فصول بعدي نقل و انتقالات داد. اينتر به خوبي مي داند که بحران مالي ناشي از شيوع ويروس کرونا تنها دليل عدم انتقال لائوتارو مارتينز به بارسا بود و با آرام شدن شرايط، اين بازيکن دوباره مورد توجه بلوگرانا قرار خواهد گرفت.
قرارداد فعلي لائوتارو تا سال 2023 ادامه دارد و اينتر تمايل دارد که اين قرارداد را تا سال 2025 را تمديد کند. پس از حل و فصل بحران بازار تابستاني، مديران اينتر قصد دارند جلسه اي را با نمايندگان لائوتارو ترتيب دهند تا مذاکرات جديد قرارداد را آغاز کنند. البته لائوتارو مارتينز در خواست دستمزدي ميليون يورويي براي تمديد قرارداد داشته، اما مديران نراتزوري اميدوارند او را با رقم 5 ميليون يورو در سال راضي کنند. لائوتارو مارتينز با پيشنهادي دستمزدي در حدود 10 ميليون يورو از بارسلونا مواجه بود، اما مديران باشگاه اسپانيايي در تامين رقم مورد نظر اينتر ناکام ماندند و اين انتقال منتفي شد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره