نماد آخرین خبر

مس تا دندان مسلح آماده حضور در لیگ برتر

منبع
ايسنا
بروزرسانی
مس تا دندان مسلح آماده حضور در لیگ برتر

ايسنا/ سرمربي مس رفسنجان پس از جذب بازيکنان مدنظرش و به پايان رسيدن اردوي اين تيم، شاگردانش را آماده حضور در ليگ برتر کرده است.
در هياهوي خبري تيم‌هاي پايتخت و ديگر تيم هاي ليگ برتري، مس رفسنجان بازيکنان زيادي را تاکنون جذب کرده و اردوي خود را به پايان رسانده است. شاگردان محمد ربيعي جزو اولين تيم هايي بودند که تمرينات خود را آغاز کردند و آماده حضور در ليگ برتر هستند.
باشگاه مس ۱۴ بازيکن در رده هاي مختلف سني از ليگ برتر و ليگ هاي پايين تر خريده است و توانسته بيشتر بازيکنان فصل گذشته‌اش را حفظ کند. آن‌ها حميد گلزاري، کوروش ملکي و علي پورمحمد را از دست دادند اما در مقابل حسين شناني، داود نوشي صوفياني، رحيم زهيوي، سجاد آشوري، سعيد کريمي، عقيل کعبي، عليرضا دغاغله، عليرضا نقي زاده، عماد ميرجوان، فراز امامعلي، قائم اسلامي خواه، مسيح زاهدي، ميثم نقي‌زاده و ناصر سالاري را جذب کردند تا پرکارترين تيم در فصل نقل و انتقالات باشند.
مسي‌ها پس از جذب بازيکنان مدنظرشان اردوي خود را در کرج برگزار کردند و در آخرين روز اردوي خود به مصاف اميدهاي سايپا رفتند و با نتيجه چهار بر يک به برتري رسيدند. با پايان اين اردو به رفسنجان بازگشتند تا ادامه تمرينات‌شان را پيگيري کنند. مسي‌ها اين روزها در رفسنجان تمرين مي‌کنند و قرار است طي روزهاي آينده به کيش سفر کنند و در تورنمنتي چهارجانبه شرکت کنند.
درحالي که برخي از تيم‌هاي ليگ برتري هنوز درگير فعاليت‌هاي نقل و انتقالاتي هستند و به تازگي تمرينات خود را آغاز کردند اما شاگردان ربيعي در مراحل پاياني آماده سازي خود قرار دارند و اين مساله مي‌تواند آن‌ها را از نظر عملکردشان از ديگر تيم هاي ليگ برتري پيش بياندازد. مس رفسنجان با خريدهاي خوبي که در فصل نقل و انتقالات انجام داد در تمام نقاط زمين صاحب مهره هاي موثري است. مس تا دندان مسلح است و مي‌تواند در طول ليگ عملکرد درخشاني را از خود به نمايش بگذارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره