نماد آخرین خبر

زننده گل قهرمانی جام جهانی 2014 بالاخره مقصدش را پیدا کرد

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
زننده گل قهرمانی جام جهانی 2014 بالاخره مقصدش را پیدا کرد

آخرين خبر/ سايت فوتبالي نوشت:  آيندهوون کار خريد ماريو گوتزه از دورتموند را با قراردادي دو ساله نهايي کرد.
گوتزه که 63 بازي ملي براي آلمان در کارنامه خود دارد با اتمام قراردادش با دورتموند به عنوان بازيکن آزاد به آيندهوون ملحق شد. جان دي يونگ مدير ورزشي تيم آيندهوون گفت :" مارياو پس از تماس با راجر اشميت، مربي تيم ما به اين پروژه علاقمند شد. در نهايت او نشان داد که همان هديه اي از جانب خداوند است که انتظارش را داريم. خوشحاليم که با آيندهوون قرارداد بست و به اين اتفاق خيلي افتخار مي کنيم."
گوتزه مذاکرات با سرمربي آيندهوون در ماه هاي اخير را هم تاييد کرد:" مذاکرات خوبي را با اشميت داشتم و حقيقتا فکر کردم که حضور در فوتبال هلند گزينه مناسبي براي من است. در تابستان پيشنهادهاي زيادي داشتم اما من شخصيتي دارم که احساسات رويم تاثير مي گذارند و تصميم هاي خودم را مي گيرم. حس مي کنم که براي چالشي جديد آماده هستم و مطمئنم که اين يک تحول بسيار راحت براي من خواهد بود."
گوتزه به خاطر زدن گل قهرماني جام جهاني 2014 براي تيم ملي آلمان براي آرژانتين شناخته مي شود. اين بازيکن که فصل گذشته 21 بازي براي دورتموند انجام داده بود، بيان کرد:" به تمرينات ادامه دادم و براي چالش جديدم از نظر بدني آماده هستم. به جلو نگاه مي کنم تا به هم تيمي هاي جديدم ملحق شوم."

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره