نماد آخرین خبر

استقلال اصول ابتدایی مذاکره را هم بلد نیست!

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
استقلال اصول ابتدایی مذاکره را هم بلد نیست!

خبر ورزشي/ در حالي مسئولين باشگاه استقلال با محمود فکري مذاکره کردند که نمي‌دانستند وقتي فکري با باشگاه نساجي قرارداد دارد قبل از هر چيز بايد با مسئولان اين باشگاه مذاکره کنند.
اينکه آدم خوبي باشي خيلي مهم است، اما اينکه کار هم بلد باشي اهميت دارد. مديران محترم استقلال که روز‌هاي سختي را سپري مي‌کنند همين اندازه هم نمي‌دانستند که وقتي محمود فکري با باشگاه نساجي قرارداد دارد قبل از هر چيز بايد با مسئولان اين باشگاه مذاکره کنند. اين ديگر بديهي‌ترين مسئله در فوتبال است و يک فردي که ۲ روز مديريت کرده باشد هم مي‌داند که اول بايد با باشگاه طرف مذاکره کرد، بعد با خود مربي تحت قرارداد، اما در استقلال اين کار ساده انجام نشد و بدتر اينکه اعلام شد استقلال با فکري توافق کرده و همه چيز تمام است! دقيقاً از همين جا بود که باشگاه نساجي مطمئن شد استقلال فکري را مي‌خواهد و قيمت او را بالا برد در حالي که اگر استقلال اول با خود نساجي و مالک و مديرعاملش مذاکره مي‌کرد کار اين‌قدر گره نمي‌خورد.
وقتي مي‌گوييم استقلال مشکل مديريتي دارد دقيقاً به خاطر همين مسائل ساده است. يک هوادار ۱۵ ساله هم مي‌دانست که قبل از دربي و قبل از فينال جام حذفي نبايد با اسم استراماچوني تمرکز فرهاد مجيدي را برهم زد، اما مديران استقلال خواسته يا ناخواسته اين کار را کردند و بعد هم فرهاد با آن استعفاي بدموقع به خودش لطمه زد. در واقع اشتباه اول را مديريت انجام داد و اشتباه دوم را مجيدي. الان هم مديران استقلال که ۲ ماه با اسم استراماچوني و الکس نوري بازي کردند، به همه ايران نشان دادند که حتي قواعد جذب مربي داخلي (آن هم از جنس خود استقلال) را بلد نيستند چه رسد به کار کردن با استراماچوني که يک مربي حرفه‌اي، کاربلد و در عين حال عصبي بود. کار با امثال کي‌روش و استراماچوني که اصول خاصي دارند و از مواضع خود کوتاه نمي‌آيند خيلي سخت است؛ حالا تصور کنيد مديران استقلال که حتي راه مذاکره با نساجي را هم بلد نيستند چطور مي‌خواستند دو، سه سال با يکي مثل استراماچوني کار کنند؟!


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره