نماد آخرین خبر

واکنش سایت روسی به بازگشت حسن یزدانی به میادین

منبع
مهر
بروزرسانی

مهر/ يک سايت روسي با انتشار گزارشي در خصوص آغاز ليگ برتر کشتي در ايران به بازگشت حسن يزداني به ميدان و پايان دوران مصدوميت او پرداخت.

يک سايت روسي ضمن تحليل ليگ برتر کشتي آزاد به پيکارهاي دور رفت اين رقابتها اشاره و اعلام کرد: «روز نخست رقابت‌هاي دور رفت گروه ب ليگ کشتي آزاد ايران در حالي برگزار شد که تيم بازار بزرگ ايران در دو ديدار خود به برتري رسيد.»
در بخش ديگري از اين گزارش به آخرين وضعيت حسن يزداني قهرمان جهان و المپيک اشاره شده که آخرين بار در رقابتهاي جهاني ۲۰۱۹ نورسلطان روي تشک حاضر شد و به عنوان قهرمان رسيد.
در ادامه اين گزارش آمده است: «حسن يزداني پس از عمل جراحي روي زانو خود با گذشت حدود يکسال دوري از ميادين بار ديگر مبارزاتش را روي تشک مسابقه آغاز کرد و توانست عليرضا کريمي نماينده تيم هيات کشتي قائمشهر را با نتيجه ۱۳ بر صفر شکست دهد. در وزن ۹۷ کيلوگرم نيز محمد حسين محمديان که در تورنمنت ايتاليا کايل اسنايدر آمريکايي قهرمان جهان و  المپيک را شکست داده بود در رقابتي نزديک با نتيجه ۳ بر ۳ علي شعباني را از پيش رو برداشت.
همچنين در ديدار سنگين وزن  امير حسين زارع قهرمان سال گذشته زير ۲۳ سال جهان که موفق  به شکست بيلال ماخوف قهرمان نامدار روس هم شده، عملکرد عالي داشت و موفق شد با نتيجه ۴ بر صفر ديگر شرکت کننده رقابتهاي جهاني ۲۰۱۹ يعني يدالله محبي را شکست دهد.
در اين فصل از رقابت هاي ليگ برتر کشتي آزاد ايران تيم ها به ۲ گروه تقسيم شدند و هم اکنون بازار بزرگ ايران و استقلال تهران که هدايت آن را رضا يزداني قهرمان جهان بر عهده دارد صدرنشين گروه هاي خود هستند.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره