نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

قرنطینه و مشکل کاوانی برای اولین بازی یونایتد

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
قرنطینه و مشکل کاوانی برای اولین بازی یونایتد

ورزش 3/ ادينسون کاواني که اخيراً از PSG به منچستريونايتد منتقل شده به دليل قوانين قرنطينه کرونا اولين بازي شياطين سرخ را از دست خواهد داد.
ادينسون کاواني ستاره اروگوئه‌اي PSG در آخرين روز پنجره نقل و انتقالات تابستاني به منچستريونايتد پيوست ولي به دليل قوانين قرنطينه کرونا در بريتانيا او احتمالاً اولين بازي تيم جديدش که مقابل نيوکاسل برگزار مي‌شود را از دست خواهد داد.
کاواني بعد از پايان قراردادش با پاري سن ژرمن به همراه ديگر بازيکنان اين تيم در محيط شبه قرنطينه زندگي نکرده بلکه به شرايط عادي زندگي برگشته بود. بر اساس قوانين دولت بريتانيا هر فردي که از خارج از کشور به خاک اين کشور وارد شود بايد به مدت 14 روز در قرنطينه بماند.
با توجه به اينکه اولين بازي يونايتد ده روز ديگر مقابل نيوکاسل برگزار خواهد شد و کاواني از سه روز گذشته دوران قرنطينه خود در انگليس را شروع کرده او يک روز بعد از بازي تيم جديدش مقابل نيوکاسل مي‌تواند به جمع بازيکنان يونايتد اضافه شود.
البته روزنامه تايمز مي‌گويد باشگاه منچستريونايتد در تلاش است دولت انگليس و اتحاديه فوتبال اين کشور را قانع کند که با توجه با استثنا بودن چند ورزشکار حرفه اي ديگر از اين قانون، کاواني هم از قرنطينه 14 روزه معاف شود و بتواند در بازي مقابل نيوکاسل به ميدان برود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره