نماد آخرین خبر

حسن یزدانی بعد از 10 ماه؛ همان همیشگی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
حسن یزدانی بعد از 10 ماه؛ همان همیشگی

ورزش 3/ با وجود برخي نگراني ها درباره وضعيت حسن يزداني بعد از مصدوميت، او همان عملکرد هميشگي اش را نشان داد.

آذرماه سال گذشته بود که حسن يزداني قبل از حضور در جام باشگاههاي جهان به ميزباني بجنورد، با مصدوميتي از ناحيه زانو مواجه شد و بالاجبار به تهران بازگشت تا به درمان مصدوميتش بپردازد. پزشکان راي به جراحي روي زانو او دادند؛ هر چند که مدت زمان زيادي تا المپيک باقي نمانده بود. 
او بعد از جراحي در دي ماه سال 98 و دوري 2 ماهه از تشک، در حالي تمريناتش را در اوايل سال 99 استارت زد که شيوع ويروس کرونا باعث تعويق المپيک شده بود. حالا يزداني مي دانست که فرصت بيشتري براي آماده سازي خود دارد.
با اين حال تعطيلي مسابقات و اردوها، باعث دوري 10 ماهه يل جويبار شده بود؛ اما اين طلسم بالاخره ديروز در ليگ کشتي شکسته شد. 
با اينکه پيش بيني مي شد عزت اله اکبري، دارنده مدال نقره جهان برابر حسن يزداني قرار بگيرد، تيم قائمشهري از يک جوان به نام عليرضا کريمي در اين مبارزه استفاده کرد. حسن يزداني که نگراني هاي زيادي بابت وضعيت آمادگي اش بعد از آن مصدوميت کذايي وجود داشت، بازهم مثل هميشه نترس و پرقدرت روي تشک آمد و با حملات پياپي حريف خود را کلافه کرد. 
در نهايت هم همانطور که طرفدارانش عادت دارند، با اجراي فنون مختلف توانست قبل از پايان سه دقيقه اول مسابقه را با امتياز عالي و بدون دادن هيچ امتيازي به حريف به سود خود تمام کند. 
حالا اگر مسابقات جهاني 2020 به ميزباني صربستان برگزار شود، حسن يزداني اين فرصت را دارد تا قبل از المپيک خودش را در يک آوردگاه بزرگ ديگر محک بزند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره