نماد آخرین خبر

آل‌کثیر نیاز به جراحی ندارد

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
آل‌کثیر نیاز به جراحی ندارد

آخرين خبر/ پزشک معالج عيسي آل کثير از پا به توپ شدن وي تا چهار هفته آينده خبر داد.
به گزارش فوتبالي، عيسي آل کثير در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا و در جريان ديدار برگشت با التعاون از ناحيه انگشت پا دچار شکستگي شد که البته تا بازي با پاختاکور با استفاده از آمپول و مسکن توانست براي تيمش به زمين برود‌.
برهمين اساس وي پس از بازگشت به تهران زيرنظر پزشک معالج خود به مداوا پرداخت.
اين پزشک درباره آسيب ديدگي آل کثير اظهار داشت: وي در بازي با التعاون از ناحيه انگشت پنجم پاي راست خود دچار شکستگي شد اما با وجود اينکه اين شدت شکستگي نياز به شش هفته استراحت دارد. با وجود توصيه هاي ما فداکاري کرده و با استفاده از آمپول بي حسي به بازي ها ادامه داد‌. انگشت عيسي به دليل فشار زيادي که روي آن آمده دچار تورم و عفونت شده و پس از سه هفته مداوا مي تواند بازي ها را شروع کند.
وي افزود: يک مريض معمولي براي اين شکستگي يک ماه و نيم درد مي کشد اما بايد از عيسي تشکر کرد که با تمام توان در مسابقات به زمين رفت و توانست تيم پرسپوليس را به نتيجه برساند. انگشت پنجم پاي آل کثير دو تيکه شده و براي جوش خوردن بايد شش هفته در گچ مي ماند اما با اين وجود به بازي ها ادامه داد‌. منطق اين بود که عيسي پس از شکستگي ديگر بازي نکند اما از جان و سلامتي اش مايه گذاشت و با کمک تيم پزشکي پرسپوليس توانست ديدارها را به سرانجام برساند.
پزشک معالج آل کثير خاطرنشان کرد: از همان روزي که چنين اتفاقي براي آل کثير رخ داد با حقيقت ، پزشک پرسپوليس در تماس بوديم تا با توجه به اصرار عيسي براي بازي کردن بتواند براي تيمش به زمين برود‌.

وي در ادامه گفت و گو با رسانه رسمي باشگاه پرسپوليس درباره زمان شروع تمرينات ال کثير  گفت: موضوع نگران کننده عفونت انگشت عيسي است. با يکي دو هفته استراحت در منزل و استفاده از آنتي بيوتيک، اين عفونت از بين مي رود اما جوش خوردن شکستگي اش نياز به ۳،۴ هفته زمان دارد. پس از اين مدت با فيزيوتراپي و همت خودش به تمرينات باز مي گردد. البته اگر جا به جايي انگشت مقداري بيشتر بود، آل کثير نياز به جراحي داشت.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره