نماد آخرین خبر

وقتی ایران کابوس مربی فعلی ازبکستان شد

منبع
ورزش 3
بروزرسانی

ورزش 3/ واديم آبراموف با خاطره اي بسيار تلخ و براي جبران شکست بزرگ در مقابل ايران، به استقبال شاگردان کارلوس کي روش مي‌آيد.
تيم ملي ايران در شرايطي برابر ازبکستان قرار مي‌گيرد که ديدارهاي خاطره انگيزي را مقابل اين تيم داشته است. نکته جالب اين که ايران در مقدماتي دو جام جهاني اخير با ازبک ها هم‌گروه بود و توانست با غلبه بر حريف قدرتمند آسياي مرکزي، راه صعودش را هموار کند.
در مقدماتي جام جهاني ۲۰۱۴ برزيل شاگردان کارلوس کي‌روش و واديم آبراموف (سرمربي فعلي ازبکستان) در شرايطي به مصاف هم رفتند که در ترکيب تيم ملي ايران مهدي رحمتي، سيدجلال حسيني، پژمان منتظري، حسين ماهيني، احسان حاج صفي، آندرانيک تيموريان، جواد نکونام، علي کريمي، محمد ابراهيمي، مجتبي جباري و پژمان نوري حضور داشتند.
بازي در نيمه اول در حالي با نتيجه تساوي به پايان رسيد که ازبک ها يک بار توپ را از خط دروازه ايران عبور دادند اما داور ژاپني اين صحنه را نديد تا سيدجلال حسيني در نقش منجي ظاهر شود.
در آخرين دقايق نيمه دوم و زماني که همه منتظر سوت پايان بازي بودند، پاس کريم انصاري فرد در محوطه جريمه به خلعتبري رسيد و او با ضربه اي تماشايي دروازه ازبکستان را باز کرد تا ايران به يک پيروزي شيرين برسد.
حالا واديم آبراموف که همين شکست زمينه ساز برکناري اش شد، تلاش مي‌کند تا در بازي دوستانه فردا انتقام اين باخت را بگيرد و نشان دهد که تيمش اين بار آماده صعود به جام جهاني است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره