نماد آخرین خبر

جلسه مدیران پرسپولیس با دبیرکل فدراسیون فوتبال

منبع
فارس
بروزرسانی
جلسه مدیران پرسپولیس با دبیرکل فدراسیون فوتبال

فارس/ مسئولان باشگاه پرسپوليس نشستي را با دبيرکل و برخي مديران فدراسيون فوتبال درباره پرونده عيسي آل کثير و شکايت النصر برگزار کردند.
به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، جلسه مشترک مهدي محمد نبي دبيرکل فدراسيون با علي رغبتي و مهدي رسول‌پناه عضو هيات مديره و سرپرست باشگاه پرسپوليس در محل فدراسيون برگزار شد.
در اين نشست، دبيرکل فدراسيون فوتبال بر تداوم حمايت ها از کليه نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا تاکيد کرد.
همچنين فعاليت‌هاي فدراسيون در خصوص پرونده محروميت عيسي آل‌کثير با همکاري بخش امور بين الملل باشگاه پرسپوليس مورد تبادل نظر قرار گرفت.
فدراسيون فوتبال در مهلت مقرر درخواست شرح تفصيلي راي را از کنفدراسيون فوتبال آسيا داشته است و به محض وصول اين شرح تفصيلي، درخواست استيناف باشگاه در مورد راي صادر شده، ارائه خواهد شد.
در همين حال درباره شکايت باشگاه النصر عربستان بعد از بازي مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا، کنفدراسيون فوتبال آسيا خواستار ارائه مدارک مربوط به جذب بازيکنان جديد تيم در بازه زماني قانوني نقل و انتقالات شده است.

لايحه دفاعيه باشگاه پرسپوليس توسط بخش حقوقي و بين الملل باشگاه و با همکاري امور حقوقي و بين المللي و همچنين وکلاي باشگاه و با همراهي بخش‌هاي ذيربط در فدراسيون و سازمان ليگ تنظيم خواهد شد و در موعد مقرر به کنفدراسيون فوتبال آسيا ارسال مي‌شود.
فدراسيون فوتبال در تداوم حمايت هاي قبلي خود از نمايندگان کشورمان در ليگ قهرمانان آسيا در هر دو مورد پيگير دفاع از حقوق  باشگاههاي ايراني است و نهايت تلاش خود را در اين زمينه انجام خواهد داد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره