نماد آخرین خبر

حاج صفی: از بازی مقابل ازبکستان خاطره خوشی داریم

منبع
فارس
بروزرسانی
حاج صفی: از بازی مقابل ازبکستان خاطره خوشی داریم

فارس/ کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران گفت: :از تيم ملي ازبکستان خاطره خوشي داريم و آن به صعود تيم ملي به جام جهاني 2018 برمي گردد که در ورزشگاه آزادي اين تيم را شکست داديم.
به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، احسان حاج صفي درباره اردوي مهرماه تيم ملي عنوان کرد:خيلي خوشحالم که با هماهنگي صورت گرفته،تيم ملي اردوهاي خود را به رغم شرايط فعلي شيوع ويروس کرونا آغاز کرد.ما دو مسابقه بسيار خوب و مفيد در پيش داريم و اميدوارم کادر فني نتايج مدنظرش را از اين مسابقات بگيرد.
وي درباره رويارويي با ازبکستان گفت:ديدارهاي ايران و ازبکستان از گذشته هميشه جذاب بوده اند.به طور حتم اين مسابقه هم از اين قاعده مستثني نخواهد بود.آنطور که مطلع شدم مسابقه روز پنجشنبه با حضور تماشاگران برگزار مي شود و بازي در حضور تماشاگران پس از چند ماه جالب توجه خواهد بود.
حاج صفي افزود:از تيم ملي ازبکستان خاطره خوشي داريم و آن به صعود تيم ملي به جام جهاني 2018 برمي گردد که در ورزشگاه آزادي اين تيم را شکست داديم.آن شب به نظرم يکي از شب هاي خاطره انگيز و فراموش نشدني تاريخ فوتبال ايران بود که با حضور ده ها هزار تماشاگر در ورزشگاه و ميليون ها بيننده تلويزيوني موفق شديم به پيروزي برسيم و به جام جهاني برويم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره