نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

نکونام: دوست دارم در فولاد تجربه بیشتری کسب کنم

منبع
فارس
بروزرسانی
نکونام: دوست دارم در فولاد تجربه بیشتری کسب کنم

فارس/ جواد نکونام در حاشيه اردوي تيمش در کردان در خصوص پيشنهادي که از استقلال داشت عنوان کرد: وقتي ليگ تمام شد پيشنهاداتي داشتم ولي من در اينجا راحت هستم و شرايط در اينجا خوب است. با مديريت آذري و محمدي کار براي من راحت تر شد. وظايفي که بايد انجام مي‌دادم را در طول اين مدت خوب انجام دادم و سعي کردم تيم را در شرايط خوبي حفظ کنم. 
وي ادامه داد: البته پيشنهادتي به من شد که تفکري پشت آن وجود نداشت به همين دليل سعي کردم در فولاد بمانم. وقتي شفاهي صحبت کردم که در اينجا بمانم حرفي نزدم و به کارمان ادامه داديم. استقلال هم فقط يکي 2 بار با من تماس گرفت اما اين موضوع را به خود آقاي آذري هم اعلام کردم. دوست دارم در اينجا بمانم که تجربه بيشتري کسب کنم ضمن آنکه مي‌خواهم فولاد را به جايگاه اصلي برگردانيم. هنوز براي رشد بازيکنان و تيم فولاد وجود دارد.
سرمربي فولاد تصريح کرد: براي استقلال آرزوي موفقيت مي کنم و اميدوارم موفق باشند ولي به نظرم شرايطي که فولاد دارد براي من خوب است.هواداران استقلال صحبت هايي در فضاي مجازي داشتند که من به اين تيم بروم ولي من به آنها مي گويم شرايط استقلال اصلا خوب نيست و نمي خواهند اين باشگاه درست شود. اين صحبت صادقانه من است. دوست نداشتم به استقلال با اين شرايط بروم. متاسفانه  در اين مدت با اسم ها بازي کردند و مردم را فريب دادند ولي الان از اينکه در اينجا هستم خوشحال هستم.
نکونام خاطرنشان کرد: هواداران همانطور که سال گذشته به ما احترام گذاشتند و حمايت کردند امسال هم همين رويه را داشته باشند. ما سعي مي‌کنيم از اسم باشگاه دفاع کنيم و تا روزي که در اين تيم هستم سعي مي‌کنم بهترين ها را استفاده کنم. تمام نگاهم به اين موضوع است و اميدوارم سال خوبي در کنار هواداران داشته باشيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره