نماد آخرین خبر

جریمه در انتظار رونالدو و ستارگان یوونتوس به خاطر شکستن قرنطینه

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
جریمه در انتظار رونالدو و ستارگان یوونتوس به خاطر شکستن قرنطینه

آخرين خبر/ تصميم برخي بازيکنان يوونتوس براي خروج از "حباب" و شکستن قرنطينه جنجال جديدي را در فوتبال ايتاليا ايجاد کرده است. رونالدو، ديبالا، بنتانکور، کوادرادو و دنيلو J-Hotel را ترک کردند چرا که قرار بود در بازيهاي ملي حضور داشته باشند در حالي که بوفون و دميرال به خانه هايشان رفتند.
به گزارش فوتبالي، مثبت شدن تست کروناي دو تن از اعضاي باشگاه يوونتوس باعث شده بود تا کل تيم به قرنطينه بروند. بر اساس قوانين، يوونتوس بايد پيش از آن که اين بازيکنان قرنطينه را بشکنند، به آنها اطلاع مي داد. روبرتو تستي يکي از مقامات بهداشتي تورين در اين باره گفت:" باشگاه به من اطلاع داد که برخي از بازيکنان محل قرنطينه را ترک کرده اند و ما در اين باره به دادستاني خبر داديم."
بر اساس قوانين هر کدام از اين بازيکنان مسئوليت داشته اند که در ابتدا به مسئولان بهداشتي اطلاع بدهند و بعد از آن قرنطينه را بشکنند و به همين خاطر هر کدام از اين بازيکنان 400 يورو جريمه خواهند داشت. تستي افزود:" يوونتوس رفتار خيلي مناسبي داشت و ما به دادستاني اطلاع داديم. حالا مقامات قضايي تشخيص مي دهند که آيا تخلفي رخ داده است."
البته از اين ميان آدرين ربيو هافبک فرانسوي منتظر ماند تا نتيجه تست دومش هم منفي شود و بعد از آن فردا به اردوي تيم ملي فرانسه ملحق خواهد شد.بونوچي و کيليني نيز در بازي دوستانه ايتاليا و مولداوي حضور پيدا نکردند و از پنجشنبه به اردوي فرانسه اضافه مي شوند چرا که قرنطينه اردوي يوونتوس امشب به پايان خواهد رسيد. البته هنوز حکم پرونده لغو بازي يوونتوس و ناپولي اعلام نشده است که مشخص نيست که آيا توريني ها با نتيجه سه بر صفر برنده مي شوند يا نه.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره