نماد آخرین خبر

امیری: فکری چطور مبلغ قرارداد را دید اما رقم فسخ قرارداد را ندید؟

منبع
فارس
بروزرسانی
امیری: فکری چطور مبلغ قرارداد را دید اما رقم فسخ قرارداد را ندید؟

فارس/ مديرعامل باشگاه نساجي مازندران گفت: قرارداد سرمربي تيم ما به صورت کاملا حرفه اي بسته شده و اينکه يک نفر بگويد من بند قراردادم را نديدم حرف عجيبي را مطرح کرده است.
 علي اميري در خصوص اتفاقاتي که طي روزهاي اخير براي باشگاه نساجي رخ داده که در نهايت منجر به استعفاي محمود فکري و پيوستن اين مربي به استقلال شده است اظهار داشت: بعد از پايان فصل گذشته و در شرايطي که تيم ما نتايج قابل قبولي کسب کرده بود چند نشست را با محمود فکري برگزار کرده و شرايط ادامه همکاري را با هم بررسي کرديم.
وي افزود: در اين جلسات در خصوص درخواست‌هاي بازيکنان فصل پيش و موارد مختلف بحث شد و در نهايت تصميم گرفتيم با توجه به جدايي بازيکنان کليدي تيمي درخور نام نساجي روانه مسابقات فصل آينده کنيم. طبيعتا برنامه ها طبق روال پيش رفت، تمرينات آغاز شد، برنامه اردويي و جذب بازيکن توسط مديران باشگاه پيگيري شد تا اينکه چند روز پيش متوجه شديم آقاي فکري از باشگاه استقلال پيشنهاد دارد.
مديرعامل باشگاه نساجي تاکيد کرد: از آنجا که خود آقاي حداديان به عنوان مالک باشگاه از علاقه محمود فکري به استقلال مطلع بود به او اعلام کرد حتما با باشگاه استقلال مذاکره کند اما قبل از عقد قرارداد يا توافق نهايي منافع باشگاه نساجي توسط باشگاه استقلال لحاظ شود. طبيعتا مربي که قرارداد دارد بايد به قرارداد خود پايبند باشد اما متاسفانه چند روز پيش متوجه شديم تمامي توافقات به صورت يکطرفه صورت گرفته آن هم در حالي که باشگاه نساجي در اين اتفاقات لحاظ نشده است.
اميري خاطرنشان کرد: جالب اينجا است که تا روز گذشته مديران استقلال تنها يک تماس با ما گرفتند و حتي راضي به برگزاري نشست حضوري نبودند. حتي در نشست عصر روز گذشته خود محمود فکري اعلام کرد که اين حق باشگاه نساجي است که مديران باشگاه استقلال با ما مذاکره کنند اما به يکباره شب گذشته شاهد استعفاي ايشان آن هم در رسانه ها بوديم در حالي که اصول حرفه اي ايجاب مي‌کند يک مربي استعفاي خود را تقديم هيات مديره کند و سپس منتظر پاسخ آن بماند.
وي يادآور شد: متاسفانه آقاي فکري با وجود اينکه خودش بارها در جلسات با ما تاکيد داشت که باشگاه نساجي بايد از اين انتقال حق خود را دريافت کند اما حتي منتظر پاسخ مخالفت هيات مديره براي استعفا نماند و مذاکراتش با باشگاه استقلال را ادامه داد. من براي استقلال و هوادارانش احترام قائل هستم و سالها در اين باشگاه زحمت کشيدم اما فکر مي کنم خود مديران اين باشگاه هم مي دانند اقدام آنها براي تحريک محمود فکري که با نساجي قرارداد دارد يک اقدام غير اخلاقي و ناپسند است.

مديرعامل باشگاه نساجي تاکيد کرد: در بعد اخلاقي رفتار مديران استقلال و البته محمود فکري در فوتبال ايران ثبت خواهد شد، ضمن آنکه باشگاه نساجي آنقدر در اين فوتبال قدمت دارد که بتواند يک مربي خوب را جايگزين آقاي فکري کند اما مطمئنا با گذشت زمان ايشان متوجه  اشتباه در مورد صحبت هايي که در مورد تيم نساجي انجام داد خواهد شد. نساجي تيم ريشه داري است که مردم مازندران آن را با پوست و خون خود لمس مي کنند اما اينکه يک مربي با 11 بازي هدايت نساجي به تيمي مثل استقلال برود و عقبه خودش در استاني که متولد شده را خراب کند کار قشنگي نيست.
اميري در ادامه خاطرنشان کرد: بدون شک باشگاه نساجي به نمايندگي از مردم مازندران که صاحبان اصلي اش هستند پيگيري هاي حقوقي را در مورد  فسخ قرارداد يکطرفه فکري در آستانه سفر تيم به جزيره کيش انجام خواهد داد و مردم مازندران و طرفداران نساجي همانطور که مالک باشگاه وعده داد مطمئن باشند بلافاصله يک مربي خوب را جذب تيم خواهيم کرد.
وي در خصوص اظهار نظر فکري مبني بر اينکه قراردادش را نخوانده و در آن يک بند اضافه شده است عنوان کرد: اين صحبت از يک مربي که همه ساله با باشگاه هاي مختلف قرارداد امضا مي کند بعيد است. شنيده ام آقاي فکري مدعي شده تاوان رفاقت را مي دهد اما  مربي که از ليگ دسته اول به نساجي آمده تاوان کدام رفاقت را داده است؟
مديرعامل باشگاه نساجي افزود: قرارداد سرمربي تيم ما به صورت کاملا حرفه اي بسته شده و اينکه يک نفر بگويد من بند قراردادم را نديدم حرف عجيبي را مطرح کرده است. چطور سرمربي تيم  مبلغ قرارداد را ديد ولي مبلغ فسخ قرارداد را نديده است؟


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره