نماد آخرین خبر

مددی: دیاباته‌ و میلیچ را در استقلال نگه می‌داریم

منبع
ايرنا
بروزرسانی
مددی: دیاباته‌ و میلیچ را در استقلال نگه می‌داریم

ايرنا/ سرپرست مدير عاملي باشگاه استقلال گفت: شيخ دياباته به باشگاه استقلال ۱۰ روز فرصت داد و هشت روز ديگر وقت داريم تا مطالبات اين بازيکن را پرداخت کنيم و راهکارهايي صورت گرفته تا پول وي و ميليچ‌ را بدهيم.
«احمدي مددي» امشب و در  حاشيه انتخاب محمود فکري به عنوان سرمربي جديد استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از حضور من به عنوان سرپرست مديرعاملي استقلال با چالش‌ها و مسائلي روبرو بوديم که بايد اين موانع را تقليل مي‌داديم.
وي افزود: در اين چند روز به همراه تمامي عوامل باشگاه استقلال درگير امور مربوط به مجوز حرفه‌‎اي گري استقلال بوديم و جلسات فراواني را در اين رابطه برگزار کرديم تا مدارک لازم را تهيه کنيم و به نتايج خوبي رسيديم و مشکلي نخواهيم داشت.
سرپرست مدير عاملي خاطرنشان کرد: براي محمد حسين کنعاني‌زادگان احترام قائل هستيم و تلاش کرديم با همه بازيکناني که همچون او طلب داشتند به تفاهم  برسيم.
وي درباره نقل و انتقالات باشگاه استقلال و جدايي روزبه چشمي اعلام کرد: من فکر مي‌کنم از سوي برخي عزيزان در باشگاه استقلال کوتاهي صورت گرفت و قراردادها بايد متناسب با شرايط اقتصادي بسته شود. اگر قراردادها نجومي بسته شود باشگاه‌ها به مشکل مي‌خورند. متاسفانه در برخي از قراردادهاي استقلال بي نظمي مالي ديده مي‌شود که بايد آنها را حل کنيم.
مددي تاکيد کرد: شيخ دياباته به باشگاه استقلال ۱۰ روز فرصت داد و هشت روز ديگر وقت داريم تا مطالبات اين بازيکن را پرداخت کنيم و راهکارهايي صورت گرفته تا پول وي و ميليچ‌ را بدهيم.

وي افزود: پنجره نقل و انتقالات استقلال بسته شده است و به محض اينکه پول اين نفرات را داديم پنجره‌مان از سو فيفا باز خواهد شد و اميدوار هستم پنجره استقلال به زودي باز شود.
سرپرست مديرعاملي استقلال خاطر نشان کرد: رضايت‌نامه سعيد واسعي را نتوانستيم از باشگاه پيکان بگيريم و با مهدي مهدي‌پور مذاکراتي را داشتيم و تکليف نهايي او به زودي مشخص مي‌شود.
مددي در پايان گفت: علي کريمي از بازيکنان خوب استقلال است و تلاش مي‌کنيم او را در تيم نگه داريم و به زودي با وي مذاکره خواهيم داشت.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره