نماد آخرین خبر

تنبیه شدید آرتتا برای اوزیل

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
تنبیه شدید آرتتا برای اوزیل

آخرين خبر/ خبري از مسعود اوزيل در مسابقات اروپايي در اين فصل نخواهد بود. جيمز بنج خبرنگار انگليسي اعلام کرد که آرتتا سرمربي اسپانيايي آرسنال تصميم گرفته است که هافبک آلماني را از ليست تيمش براي حضور در ليگ اروپا خط بزند. سوکراتيس پاپاستوپوليس ديگر بازيکني است که از ليست خط خورده است.
به گزارش فوتبالي، اوزيل در فصل گذشته به خاطر مصدوميت و تصميم هاي فني از ليست آرسنال خط خورد. اين بازيکن از ماه مارس حتي يک دقيقه هم در بازيهاي رسمي در تيم لندني حضور نداشته است. در اين فصل او در يکي از بازيهاي دوستانه پيش فصل حضور داشت و مي توانست کورسوي اميدي برايش باشد اما در هيچ کدام از بازيهاي رسمي در ليست حضور نداشت و خط خوردنش از ليگ اروپا ضربه سنگيني براي او بود.
اوزيل دستمزد بالايي دريافت مي کند و همين باعث شد تا در تابستان مشتري نداشته باشد. بحران ويروس کرونا باعث شد تا باشگاهي حاضر نشود روي جذب بازيکن آلماني دست به کار شود. اين بازيکن در نهايت تصميم گرفت که در لندن بماند و براي حضور در ترکيب بجنگد اما خط خوردن از ليست اروپايي اميدهايش را نقش بر آب خواهد کرد.مسعود بدين ترتيب فقط در مسابقات داخلي فرصت بازي کردن خواهد داشت و در تمرينات بايد سخت تلاش کند تا نظر آرتتا را جلب کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره