نماد آخرین خبر

عبدی: عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان قابل ستایش است

منبع
ايرنا
بروزرسانی
عبدی: عملکرد پرسپولیس در لیگ قهرمانان قابل ستایش است

ايرنا/ پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس گفت: عملکرد بازيکنان و کادرفني پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا قابل ستايش است و بازيکنان اين تيم شايسته تقدير هستند.

حسين عبدي به موفقيت پرسپوليس در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا و راهيابي اين تيم به فينال اين رقابت‌ها اشاره کرد و افزود: پرسپوليس در اين مسابقات عملکرد بي نظيري را از خود به نمايش گذاشت و توانست رقباي خوب و متمول خود را يکي پس از ديگري از پيش رو بردارد و در نهايت هم فيناليست ليگ قهرمانان آسيا شوند.
وي ادامه داد: بازيکنان در اين مسابقات عملکرد بسيار خوبي از خود به نمايش گذاشتند و حتي بيشتر از ظرفيت خود جنگيدند. آنها مانند يک سرباز براي بالا نگه داشتن پرچم ايران در ليگ قهرمانان آسيا ايستادگي کردند که اين موضوع قابل ستايش است.
پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس تصريح کرد: کادرفني هم در اين بازي‌ها نشان داد که با مربي ايراني هم مي‌توان به مراتب عالي رسيد. کادرفني به خوبي حريفان را آناليز مي‌کرد و در هر مسابقه با برنامه خوب براي تقابل با رقبا تيمش را راهي ميدان مي‌کرد که اين موضوع هم يکي از دلايل اصلي موفقيت پرسپوليس بود.
عبدي توضيح داد که بازيکنان جديد زيادي به تيم اضافه شده بودند و اين هم هنر کادرفني بود که اين نفرات با ساير بازيکنان هماهنگ شوند. واقعا براي داشتن چنين تيم يکدلي بايد به کادرفني تبريک گفت.
وي تصريح کرد: اگر شما دقت کرده باشيد، از بازي اول پرسپوليس هر مسابقه بهتر از بازي قبل شد. نقطه عطف پرسپوليس هم برابر النصر بود که توانست برابر اين تيم قدرتمند بازي را کنترل کند و در ضربات پنالتي هم با تمرکز بالا برنده شود.
عبدي يادآورشد که در روزهاي اخير برخي بازيکنان و مربيان تيم از شرايط ناراحت بودند. واقعا براي تيمي که فيناليست ليگ قهرمانان آسيا شده، خوب نيست که چنين مشکلاتي داشته باشد. اين وظيفه مديريت باشگاه است که دغدغه‌هاي کادرفني و بازيکنان را حل کند.
پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس همچنين در مورد شکايت باشگاه النصر گفت : باشگاه بايد هر چه زودتر اقدامات لازم را انجام دهد و مستندات خود را ارائه دهد. باشگاهي مانند پرسپوليس بايد از تيم حقوقي خوب و مجرب برخوردار باشد که در مقابل چنين هجمه‌هايي قاطع برخورد کند چرا که کوچکترين سهل‌انگاري ممکن است خطرساز شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره