نماد آخرین خبر

آرژانتین، خوشحال از ماندگار شدن مسی در بارسا

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
آرژانتین، خوشحال از ماندگار شدن مسی در بارسا

ورزش 3/ سرمربي تيم ملي آرژانتين از ماندگار شدن ليونل مسي در بارسلونا استقبال کرده و آن را براي تيم ملي آرژانتين، اتفاقي مثبت دانست.
ليونل اسکالوني سرمربي تيم ملي آرژانتين در آستانه شروع رقابتهاي انتخابي جام جهاني 2022 قطر در آمريکاي جنوبي از ماندگار شدن ليونل مسي ستاره بزرگ تيمش در بارسلونا استقبال کرده و تاثير آن را بر روي آلبي سلسته تاثيري مثبت ارزيابي کرد.
مسي امسال تابستان در اقدامي که يک شوک بزرگ به بارسا ارزيابي شد اعلام کرد قصد جدايي دارد. بعد از چندين روز تنش مطلق در بارسلونا اما مسي در نهايت در مصاحبه اي گفت تصميم گرفته در بارسا بماند.
حالا که مسي به اردوي تيم ملي کشورش پيوسته و آرژانتين قرار است امشب در چارچوب رقابتهاي انتخابي جام جهاني در خانه خود به مصاف اکوادور برود ليونل اسکالوني اولاً از شرايط مسي در اردوي تيم ملي کشورش خبر داد و اعلام کرد از اينکه مسي در باشگاه بارسلونا ماندگار شده خوشحال است.
اسکالوني در گفتگو با رسانه ها گفت: " وقتي تنشها تمام شد من با لئو تماس گرفتم و ديدم او در آرامش است. از وقتي مسي به اردوي تيم ملي پيوسته من با او يک گپ طولاني داشتم. مسي از حضور در اردوي تيم ملي راضي است و در حال حاضر در باشگاهش هم موقعيت آرام و بي تنشي دارد".
سرمربي آلبي سلسته در ادامه گفت: " ما که از دور رابطه او و باشگاهش را زير نظر داريم تنها چيزي که مي خواهيم اين است که همه مشکلات حل شده و مسي بتواند بازي کند و آمادگي بدني کامل داشته باشد. ماندگار شدن مسي در بارسا براي ما اتفاق مثبتي است چون باعث شد بين بازي هاي او وقفه نيفتد و لئو حضور در شرايط مسابقه را از دست ندهد. ولي اينکه او چه تصميمي گرفته يا در آينده خواهد گرفت ما در اين مسائل وارد نخواهيم شد چون اينها فقط به خود بازيکن مربوط مي شود".


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره