نماد آخرین خبر

ستاره‌های آرژانتین، مهمان مسی در جت شخصی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی

ورزش 3/ ليونل مسي به هم‌تيمي‌هايش در تيم ملي آرژانتين اعلام کرده براي حضور در بازي‌هاي پيش روي آلبي سلسته مي‌توانند از هواپيماي جت شخصي او استفاده کنند.
رقابتهاي انتخابي جام جهاني 2022 قطر براي ليونل مسي و يارانش از امروز و از بازي مقابل اکوادور آغاز مي‌شود. در اين وقفه بازي‌هاي ملي مسي و آرژانتين علاوه بر اکوادور پنج روز بعد با بوليوي هم ديدار خواهند کرد.
ليونل مسي اسطوره فوتبال آرژانتين اما براي اينکه نشان دهد تيم ملي کشورش براي او تا چه اندازه مهم است و از سوي ديگر او با هم تيمي‌هايش در آلبي سلسته چه رابطه نزديکي دارد به ستاره‌هاي آرژانتيني شاغل در ليگ‌هاي اروپايي اعلام کرده در شرايط اپيدمي کرونا به جاي اينکه از هواپيماهاي مسافري عادي استفاده کنند مي‌توانند از جت شخصي او براي پرواز به آرژانتين استفاده کنند.
بر اساس گزارش رسانه‌ها ستاره‌هايي مثل پائولو ديبالا، خوان فويت، مارکوس آکونيا، لوکاس اوکامپوس و نيکلاس اوتامندي دعوت مسي را اجابت کرده و به همراه او سوار بر هواپيماي اختصاصي اش به آرژانتين پرواز کرده اند. اين پنج ستاره آرژانتين در زمان بازگشت هم براي اينکه حداقل تماس با شرايط کرونايي مشکوک را در فرودگاه ها و هواپيماها داشته باشند به همراه مسي به اسپانيا برخواهند گشت.
ليونل مسي استفاده از اين هواپيماي جت که يک جت گلف‌استريم وي است را از سال 2018 آغاز کرده. اين جت شخصي ارزشي معادل 15 ميليون يورو دارد و مالکيتش در اختيار يک شرکت آرژانتيني است ولي مسي در دو سال گذشته بارها به صورت اجاره اي از اين هواپيما استفاده کرده است.
هواپيماي لئو مسي خصوصيات لوکس قابل توجهي دارد. از جمله در اين هواپيما يک آشپزخانه اختصاصي و دو دستشويي و حمام وجود داشته و شانزده نفر مي‌توانند با آن پرواز کنند. با خواباندن صندلي ها اين هواپيما هشت تخت خواب در اختيار مسافرينش مي گذارد که در سفرهاي طولاني به کار خواهد آمد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره