نماد آخرین خبر

عِلّی از بسکتبال خداحافظی کرد

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
عِلّی از بسکتبال خداحافظی کرد

خبر ورزشي/ ملي پوش بسکتبال بانوان کشورمان با گذشتن پُستي در صفحه اينستاگرام خود، از بسکتبال خداحافظي کرد.
سعيده عِلّي که سال گذشته از تيم ملي بسکتبال ۵ نفره خداحافظي کرده بود، در تيم ملي بسکتبال ۳ نفره و در رقابت‌هاي باشگاهي براي گروه بهمن بازي کرد.
خداحافظي وي در جلسه قرعه‌کشي ليگ برتر مطرح شد و قرار بود در همان جلسه مسکوت بماند تا آبان ماه، خداحافظي‌اش به صورت رسمي اعلام شود، اما وي در پُست اينستاگرامي خود پيش‌قدم شد و رسماً از بسکتبال خداحافظي کرد.
متن خداحافظي عِلّي به شرح زير است؛ من بارها شکست خورده‌ام و به همين دليل موفق شده‌ام. دوست داشتم خداحافظي‌ام با جمله اسطوره بسکتبال شروع شود. بسکتبال بازي کردن براي من سرشار از لذت بود. هيچ وقت سختي‌ها و تلخي‌هاي راهش که اصلاً هم کم نبود، باعث نشد از آن دل بکنم. حتي درست‌تر بگويم هر چقدر سخت‌تر شد، بيشتر عاشقش شدم. مي‌دانم اين راه براي من ادامه يک مسيري است که پيش از اين آغاز کرده‌ام؛ چون بسکتبال براي من فقط يک بازي، ورزش يا مسابقه نبود؛ بلکه يک مدل خوب زندگي کردن بود و حالا دوست دارم متن خداحافظي‌ام از بسکتبال با قدرداني از کساني تمام شود که به من ياد داده و کمکم کردند. به کساني که در زمان قبل‌تر از من ايستاده‌اند، جبران کاري است که آنها زماني براي من انجام دادند. سپاسگزارم از شخصي که از من ساختيد و خداحافظ بسکتبال عزيز.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره