نماد آخرین خبر

اقدام اخلاقی باشگاه استقلال در جذب فکری

منبع
ميزان
بروزرسانی
اقدام اخلاقی باشگاه استقلال در جذب فکری

ميزان/ مددي که پس از برکناري احمد سعادتمند از مديرعاملي استقلال به عنوان سرپرست اين باشگاه منصوب شد در اقدامي درست و منطقي از بستن قرارداد با فکري تا زماني که او تحت قرارداد با باشگاه نساجي بود خودداري کرد.
روز گذشته (چهارشنبه) تکليف سرمربيگري استقلال براي فصل آينده مشخص شد و محمود فکري هدايت اين تيم را بر عهده گرفت. فکري که با تيم نساجي مازندران يک فصل ديگر قرارداد داشت ابتدا با مخالفت مسئولان اين باشگاه براي پيوستن به استقلال روبرو شد اما در نهايت قراردادش را با نساجي فسخ کرد تا بتواند به استقلال بپيوندد.
مددي که پس از برکناري احمد سعادتمند از مديرعاملي استقلال به عنوان سرپرست اين باشگاه منصوب شد در اقدامي درست و منطقي از بستن قرارداد با فکري تا زماني که او تحت قرارداد با باشگاه نساجي بود خودداري کرد و به اين مربي اعلام کرد که ابتدا بايد تکليف قراردادش با باشگاه نساجي را مشخص کند.
در فوتبال ايران معمولا به چنين مسائلي توجه چنداني نمي‌شود که نمونه بارز آن نحوه جدايي گل‌محمدي از باشگاه شهرخودرو بود. به هر حال فکري پذيرفت که خودش خسارت فسخ قراردادش با باشگاه نساجي را بپردازد تا اين باشگاه هم از اين لحاظ متضرر نشود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره