نماد آخرین خبر

العربی به دنبال حل مشکل جذب مهاجم سابق پرسپولیس

منبع
فارس
بروزرسانی

فارس/ يک رسانه قطري از تلاش باشگاه العربي براي ثبت نام بازيکن ايراني اش در ليست تيم پيش از هفته چهارم ليگ ستارگان خبر داد.

نشريه «استاد الدوحه» قطر خبر داد باشگاه العربي در تلاش است تا راه حلي را براي ثبت نام مهدي ترابي، بازيکن ايراني در ليست تيمش براي هفته چهارم ليگ ستارگان قطر پيدا کند.
ديدار العربي در هفته چهارم ليگ ستارگان در تاريخ 22 اکتبر(يک آبان) است. باشگاه العربي براي ثبت قرارداد ترابي دچار مشکل شده چون ليست لژيونرهايش پر است و نمي تواند از اين بازيکن ايراني استفاده کند.
از ميان لژيونرها لاسوگاي آلماني کانديداي خروج از تيم است تا ترابي جانشينش شود. باشگاه العربي همچنان منتظر اين است تا پيشنهاد براي جذب اين بازيکن آلماني برسد تا او را بفروشد.
زمان نقل و انتقالا تابستاني تا تاريخ 25 اکتبر( 4 آبان) است و بايد باشگاه العربي تا آن زمان راه حلي براي اين مشکل پيدا کند. العربي مي خواهد قبل از هفته چهارم ليگ ستارگان مقابل ام صلال ترابي را در ليست تيم جاي دهد تا در اين بازي شرکت کند.
در صورت ثبت قرارداد ترابي و حضور او در بازي با ام صلال شاهد  دربي ايراني هاي قطر خواهيم شود. چون روزبه چشمي مدافع استقلال هم به ام صلال پيوست و بازي اول اين دو بازيکن ايراني مقابل هم مي شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره