نماد آخرین خبر

حمله شدید نساجی به ادعاهای فکری

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
حمله شدید نساجی به ادعاهای فکری

ورزش 3/ باشگاه نساجي مازندران نسبت به اظهارات امروز سرمربي سابق خود موضع‌گيري تندي کرد.
ساعاتي قبل محمود فکري، سرمربي فصل گذشته نساجي و حال حاضر استقلال اعلام کرد بخاطر انتشار قراردادش در فضاي مجازي توسط باشگاه نساجي که موجب شده آدرس منزل او دست به دست بچرخد و در پي آن، شيشه ماشين او توسط عده‌اي ناشناس شکسته شود، از رضا حداديان، مالک و اميري، مديرعامل باشگاه نساجي شکايت مي‌کند.
باشگاه نساجي مازندران در واکنش به اظهارات امروز محمود فکري بيانيه‌اي به شرح زير صادر کرد:
«در پي ادعاهاي دروغين محمود فکري و اتهاماتي که درخصوص انتشار تصوير قراردادش از سوي باشگاه نساجي به مديران اين باشگاه وارد کرده است، بدين‌وسيله باشگاه نساجي نسبت به اين اتهامات زشت و نارواي فکري در مراجع قضايي شکايت و حيثيت اين باشگاه را اعاده خواهد کرد.
باشگاه نساجي همواره نسبت به حفظ اخلاق حرفه‌اي کوشا بوده و هيچ‌گونه قرارداد و جزئيات آن را در اختيار کسي قرار نخواهد داد. اين قرارداد نزد محمود فکري نيز قرار داشت و اطرافيانش از آن کاملاً اطلاع داشتند.
متاسفانه اين‌روزها فکري با ادعاهاي عجيب و کذب، در حال باختن مکرر اصول اخلاقي است و با فرافکني‌هايي اينچنيني قصد تطهير غيرحرفه‌اي‌گري‌ها و بي‌اخلاقي‌هايش را دارد.

ضمن اينکه هواداران باشگاه بزرگ، ريشه‌دار و ۶۰ و اندي ساله نساجي مازندران، آنقدر زبانزد اخلاق و ادب هستند که دست به چنين کارهايي نزنند و بدون شک اين حواشي، بازي‌هاي جديدي از سوي فکري و نزديکانش براي مظلوم‌نمايي و همچنين قرار دادن هواداران فهيم باشگاه استقلال تهران مقابل هواداران خونگرم و صبور باشگاه نساجي است.
جا دارد اشاره شود در چند ماه اخير فکري با باشگاه‌هاي ديگري هم مذاکرات مخفيانه‌اي داشت و اگر بند غرامت در قراردادش وجود نداشت، زودتر از اين‌ها نساجي را ترک مي‌کرد. ناراحتي وي از رفتار شتاب‌زده و ذوق و شوقي بود که براي پيوستن به نساجي و حضور در ليگ برتر داشت و اين فرصت آنقدر براي او غيرمنتظره و مسرت‌بخش بود که هر چقدر مبلغ غرامت درشت‌تر بود، بازهم توجهي به آن نمي‌کرد.
مجدداً در پي حرف‌هاي دور از معرفتِ فکري بايد اشاره شود که اگر فکري از اعتبار، جايگاه و آبروي فوتبالي نساجي بهره‌مند نمي‌شد، حالا حالاها بايد در ليگ يک مشغول عوض کردن تيم‌هايش بود و خواب رسيدن به استقلال را هم نمي‌توانست ببيند.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره