نماد آخرین خبر

گمراهی پرسپولیس با خبرهای ساختگی! 

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
گمراهی پرسپولیس با خبرهای ساختگی! 

ورزش 3/ نقل قول منتسب به باشگاه السد قطر در مورد استعلام در مورد خريدهاي پرسپوليس توسط نزديکان اين باشگاه تکذيب شده است. 
به نقل از فوتبال آسيايي در قطر، در خصوص پرونده شکايت باشگاه النصر عربستان از پرسپوليس و اعتراض به جذب بازيکن در شرايط بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، اخبار و شايعات زيادي مطرح مي‌شود. برخي از اين اخبار نيز از سوي رسانه‌هاي به نظر رسمي اعلام مي‌شود که بررسي‌ها نشان مي‌دهد حتي همين اخبار از سوي اين رسانه‌ها مي‌تواند گمراه کننده باشد.
همانطور که روز سه‌شنبه، توئيتر اسکاي اسپورت عربستان نقل قولي از مدير باشگاه السد قطر که نامي هم از اين مدير برده نشد، منتشر کرد که اعلام شده بود "پس از شکست در مرحله يک هشتم نهايي مقابل پرسپوليس، در مورد حضور بازيکنان جديد اين تيم استعلام گرفتيم و متوجه شديم که آنها به طور قانوني در اين بازي شرکت کرده‌اند." شايد نقل قول‌هاي اينچنيني براي آسوده شدن خيال باشگاه پرسپوليس و پيگيري نکردن هرچه قوي‌تر اين شکايت بوده است، چراکه پيگيري‌هايي که از باشگاه السد جعلي بودن اين خبر را تاييد کرد.
با توجه به ارتباط‌هاي موجود با باشگاه السد، کانال تلگرامي "فوتبال آسيايي در قطر" اين مسئله را از اين باشگاه قطري پيگيري کرده و آنها نسبت به خبرهاي منتشر شده و منتسب به اين باشگاه ابراز بي‌اطلاعي کردند. باشگاه السد اعلام کرد به هيچ‌وجه پيگير مسئله نقل و انتقالاتي باشگاه پرسپوليس نبوده و نقل قول منتشر شده از سوي مدير اين باشگاه نيز جعلي است.
به همين جهت، اخبار مربوط به پرونده شکايت باشگاه النصر از پرسپوليس صرفاً بايد از سوي منابع رسمي باشد که تنها منبع رسمي در اين زمينه AFC است و اين کنفدراسيون نيز پس از قطعيت رسيدن تصميم خود را اعلام خواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره