نماد آخرین خبر

رحمان رضایی در پی تغییر دغدغه‌های ذوب  

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
رحمان رضایی در پی تغییر دغدغه‌های ذوب  

ورزش 3/ رحمان رضايي را در بازي دوستانه با نساجي که با نتيجه مساوي دو بر دو پايان يافت؛ اميدوار به آينده ديديم. 
او راه سختي را آغاز کرده است. ذوب آهن چند بازيکن موثر و نامي اش را از دست داده و در عوض چند جوان را جايگزين کرده است و بدون شک اين جوانان براي جا افتادن در ترکيب تيم نياز به زمان دارند و باشگاه بعد از اعتماد به اين مربي جوان حالا براي ديدن دستاوردش بايد با حوصله نشان دهد. البته که يکي از دغدغه هاي مهم رحمان رضايي در همان شروع کار با تيم اصفهاني نتيجه گيري است و بعد از بازي با نساجي يک بار ديگر از مديران تيمش خواست تا فرصت از دست نرفته چند مهره جديد به ترکيب اضافه کنند. 
تساوي دو بر دو ذوب آهن در برابر نساجي نشان مي دهد رحمان بيش از آنکه درگير نتيجه بازي باشد به فوتبال رو به جلو و تماشاگر پسند فکر مي کند و اين خيلي خوب است. رحمان رضايي اولين فصل حضور در ليگ برتر را به عنوان سرمربي تجربه مي کند؛ اين حضور را مديون تيمي است که آن بازي مي کرده و اين يک اتفاق خوب است چرا که در پي اين اعتمادها تفکرات نو وارد فوتبال باشگاهي و فوتبال باشگاهي صاحب مربيان بيشتري مي شود. 
ذوب آهن؛ تيمي که در ليگ قهرمانان آسيا بر سکوي دوم ايستاده بدون شک يک بار ديگر ماجراجويي را آغاز خواهد کرد به اين دليل که رحمان براي خود و تيم جديدش تصويرسازي مثبتي داشته و به دنبال تحقق آرزوهاي خوب است. تلاش – تلاش و تلاش. اين راهي است که هم مي تواند رحمان رضايي را خوشبخت کند و هم ذوب آهن را. اينکه از اين پس دغدغه اش فراتر از ماندن در ليگ برتر باشد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره