نماد آخرین خبر

داستان جدید در پرونده اتهام تجاوز به رونالدو!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
داستان جدید در پرونده اتهام تجاوز به رونالدو!

ورزش 3/ پرونده اي که به نظر مختومه شده بود، ممکن است دوباره گريبان کريستيانو رونالدو را بگيرد.
پرونده حقوقي اتهام کريستيانو رونالدو به تجاوز به کاترين مايورگا براي دادرسي پيش قاضي فدرال در نوادا رفته و ممکن است دوباره دردسرهايي براي ستاره 35 ساله و پرتغالي ايجاد شود.
مشحص شد که در سال 2010 و براي مسکوت ماندن ماجرا، مبلغي معادلا 375 هزار يورو حق السکوت به کاترين مايورا پرداخته شده تا او اين ماجرا را در رسانه ها مطرح نکند. اما ادعاي جديد مطرح شده اين است که کاترين مايورگا از دوران کودکي از اختلالات يادگيري رنج مي برده و به همين دليل امضاي اين توافقنامه و پرداخت اين مبلغ از نظر حقوقي قابل نقض است و مي توان از آن به عنوان مدرکي عليه رونالدو بهره برد.
سالها بعد از دريافت اين پول، کاترين مايورگا مدعي شد رونالدو در لاس وگاس به او تجاوز کرده و قصد شکايت از ستاره پرتغالي را دارد. آسوشيتدپرس معمولا از افرادي مدعي قربانيان تجاوز جنسي نامي نمي برد. اما مايورگا پس از طرح شکايت خود از رونالدو در اکتبر 2018، از طريق وکلاي خود رضايت داد تا نامش فاش شود.
وکلاي رونالدو اظهار داشتند که گزارش هاي رسانه اي براساس اطلاعات است که به طور غيرقانوني توسط هکرهاي اينترنتي دزديده و فروخته شده است. آنها معتقدند اسناد و مدارک تغيير يافته و طرح اين دعوي به اعتبار رونالدو لطمه مي زند.
پيتر کريستينسن، وکيل رونالدو از اظهار نظر در روز سه شنبه خودداري کرد. اما جنيفر دورسي، قاضي دادگاه منطقه اي ايالات متحده مدعي شد او استدلال ها را شنيده و در ادامه تصميم مي گيرد که آيا کاترين مايورگا از نظر رواني توانايي امضاي توافق نامه مالي با نمايندگان رونالدو در سال 2010 را داشته يا خير.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره