نماد آخرین خبر

ساری برای فسخ قراردادش با یوونتوس وارد مذاکره شد

منبع
تسنيم
بروزرسانی
ساری برای فسخ قراردادش با یوونتوس وارد مذاکره شد

تسنيم/ سرمربي فصل گذشته تيم فوتبال يوونتوس قصد ندارد تا پايان قراردادش در اين تيم منتظر بماند و بعد از آن هدايت تيمي ديگر را برعهده بگيرد.
به نقل از نشريه توتواسپورت تورين، مائوريتزيو ساري سرمربي فصل گذشته يوونتوس که در پايان فصل گذشته به دليل کسب نتايج ضعيف در ليگ قهرمانان اروپا و عملکرد متزلزل در سري A اخراج شد، مذاکرات خود را با بانوي پير آغاز کرده که با اين باشگاه براي فسخ قرارداد دوجانبه به توافق برسد.
ساري که تابستان سال گذشته چلسي را ترک کرد و هدايت يوونتوس را برعهده گرفت، دو سال ديگر با يوونتوس قرارداد دارد و بانوي پير تا آن زمان ملزم است که حقوقش را بپردازد اما او قصد ندارد تا پايان اين مدت صبر کند و بنابراين بايد با بيانکونري براي فسخ قراردادش به توافق برسد. طبق ادعاي نشريه توتواسپورت، ساري قصد دارد پيش از کريسمس هدايت يک تيم ديگر را برعهده بگيرد.
يکي اورليو ويرجيلي، يکي از دوستان نزديک ساري در اين باره به نشريه توتو اسپورت گفت: اخيراً که براي صرف شام به خانه مائوريتزيو رفتم، نديدم که او مدال قهرماني‌اش در سري A با يوونتوس را کجا قرار داده است. من مانند همه طرفداران فيورنتينا با تمام احترامي که براي جوزپه ياکيني (سرمربي فعلي فيورنتينا) قائلم، يک رؤيا دارم و آن ديدن مائوريتزيو در فلورانس است. ديدن او روي نيمکت فيورنتينا بهترين اتفاق خواهد بود. مائوريتزيو يک مربي حرفه‌اي است و جدايي‌اش از ناپولي هم سبب نشد که احترام متقابل ميان او و رئيس اين باشگاه از بين برود. من فکر مي‌کنم که او قبل از کريسمس مربيگري را از سر مي‌گيرد. در مورد يوونتوس هم برخلاف چيزهايي که گفته شده است، او با اين باشگاه نجنگيد و گواهش هم اين است که او دارد با باشگاه براي فسخ قراردادش مذاکره مي‌کند. دو طرف به دنبال توافقي هستند که هر دوي آنها را راضي کند. مائوريتزيو مي‌خواهد آزاد باشد تا در تيمي ديگر مربيگري کند و يوونتوس هم مي‌‌خواهد از هزينه‌هايش بکاهد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره