ورزش 3/ فدريکو والورده، هافبک اروگوئه اي رئال مادريد، مي گويد که با وجود پيشرفت نسبت به قبل اما هنوز هم جاي زيادي براي رشد کردن دارد.
فدريکو والورده بعد از پشت سر گذاشتن يک دوره قرضي در باشگاه دپورتيوو لاکرونيا، در تابستان 2018 به رئال مادريد بازگشت. در حاليکه ابتدا گمان مي شد با توجه به ترافيک خط هافبک رئال، خيلي به اين بازيکن اروگوئه اي بازي نمي‌رسد اما او خيلي زود توانست قابليت هاي فوق العاده خود را به نمايش بگذارد و حالا به يک مهره مهم در تيم زين الدين زيدان تبديل شده است.
والورده حالا در مصاحبه اي از از روند پيشرفت خود ابراز رضايت کرده اما در عين حال معتقد است که مي‌تواند بيشتر از اينها رشد کند. هافبک اروگوئه اي رئال مادريد در اين باره گفت: " من هنوز چيزهاي زيادي براي يادگيري، پيشرفت و رشد پيش روي خود دارم. اگر به سال هاي گذشته نگاه کنيم احساس مي‌کنم که خيلي بهتر شده ام. به نوعي در سطح شخصي و فوتبالي تربيت شده ام. با اين حال بسيار جوان هستم و هنوز چيزهاي زيادي براي يادگيري وجود دارد."
والورده که هم اکنون در اردوي تيم ملي اروگوئه به سر مي‌برد مي گويد که از سرمربي اين تيم يعني اسکار تابارز چيزهاي زيادي آموخته است. والورده در ادامه گفت: " به نظر من بايد از کساني که تجربه بيشتري دارند مشاوره گرفت و سعي کرد که اين کمک‌ها را در زمين مسابقه و تمرين منعکس کرد. اين مي تواند به روند پيشرفت يک بازيکن خيلي کمک کند."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد